Premium obsah

Ukažte negativní emoce

Ukažte negativní emoce
Všude je to dnes samé pozitivno. Radost, štěstí a vnitřní rovnováha… A běda, když jste smutní, naštvaní, závistiví nebo v sobě máte jinou negativní emoci. Té je podle všeho nejlepší se zbavit. Ale ono to není tak jednoduché a vlastně ani žádoucí.

Žijeme v době, která velí být pozitivní. A pokud náhodou nejste, je radno na pozitivno alespoň velmi rychle přepnout. Opovažte se být v práci negativní, třeba pípnout, že by něco nemuselo jít! Nedej bože, že v partnerství budete dlouhodobě smutní, nešťastní, budete se mračit. To se pak nemůžete divit, že se s vámi druhý rozvede, vždyť kdo chce po svém boku otráveného bručouna? Nasaďte úsměv a jedeme – na negativní emoce není v tomhle světě místo. Teď možná trochu přeháním, ale řekněte, jestli se tak občas necítíte. Tím ‚tak‘ myslím pod tlakem pozitivních emocí, kde negativní je nutné vystrkat někam do kouta nebo je ideálně úplně vymazat ze života. Jsou podle všeho mezi námi lidé, kterým se to daří. Třeba Jaroslav Dušek, který tvrdí, že na negativní emoce nemá v životě místo a že se je odnaučil, neboť mu nepřinášely nic dobrého. 

Úsměv prosím 

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.