Premium obsah

Tipy na vánoční dárky: Psychologie a osobní růst

Tipy na vánoční dárky: Psychologie a osobní růst
Pro všechny, kdo se zajímají nejen o tělo, ale i o duši, přinášíme tipy na dárky, které nabídnou podněty k zamyšlení, relaxaci i osobnímu růstu.

Zhubnout natrvalo

V knize Když se hubnout nedaří, 12 příběhů, kterým pomohla rada psychologa, psycholožka Marta Boučková ukazuje, že na potíže s nadváhou se dá podívat i z jiného úhlu pohledu. Že hubnutí nemusí začínat na talíři nebo ve fitku, ale v naší hlavě. Dvanáct příběhů jejích klientů ukazuje, jak snadno se mohou splíny, stresy, rodové vzorce či negativní myšlenky vrazit do tukových polštářů. Inspirující čtení pro všechny, kdo dlouhodobě zápasí s kily navíc. Knihu můžete objednat přímo u autorky Marty Boučkové, která byla i hostem našeho podcastu, a to na e-mailové adrese její asistentky: gabina.jurankova@sppsychologie.cz nebo na telefonu: 603 476 125. Cena je 120 Kč + poštovné. Možné je také osobní vyzvednutí v Praze.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.