Premium obsah

Tipy na nejlepší knížky o osobním rozvoji za rok 2020

Tipy na nejlepší knížky o osobním rozvoji za rok 2020
Pokud se rádi vzděláváte, pracujete na sobě a zároveň čtení patří mezi vaše oblíbené aktivity, budete potěšeni. Připravila jsem pro vás seznam deseti nejlepších knih o osobním rozvoji, které vyšly v roce 2020. Věnují se oblasti psychologie, neurověd, kvantové fyziky, celostní medicíny, seberozvoje a koučinku, otužování, ale také buddhistických meditací a východních tradic. Nechť jsou vám žádoucí inspirací…

Jan Vojáček: Umění být zdráv

Jeden z nejuznávanějších představitelů funkční medicíny Jan Vojáček vám ukáže, jak ve vlastním organismu najít ztracenou harmonii a znovuobnovit schopnost uzdravování. Na svém poutavém osobním příběhu vysvětluje zákonitosti života, jež opírá o fakta, vědu a svou lékařskou praxi. V knize najdete odpovědi mimo jiné na otázky: Proč stále roste počet chronicky nemocných? Proč si s těmito chorobami současná medicína neumí poradit? Jak naslouchat signálům těla a napojit se na svou skutečnou podstatu? Jaký vliv mají vztahy, ve kterých žijeme, na naše zdraví?

Radkin Honzák: Emoce od A do P

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.