Premium obsah

S čím vám může pomoci online kouč?

S čím vám může pomoci online kouč?
Když se lidé rozhodnou začít ve svém životě s nějakou větší změnou, tak si zpravidla vybírají nějakou osobu, kterou se nechávají vést. Nejčastěji si vybírají někoho, kdo je jim sympatický a oslovil je svým přístupem, životním úspěchem, velkou změnou. Lidé, kteří se nechávají někým vést, obyčejně slaví větší úspěchy než ti, kteří se na novou životní cestu vydali sami. Jaké jsou výhody takového vedení a na co je třeba si dát pozor?

Vzor a motivace

Jedním z nejdůležitějších faktorů je vzor a motivace. Pokud si to vztáhneme na oblast sportu a zdravého životního stylu, tak největšími vzory a motivátory bývají lidé s vypracovanými těly, lidé po velkých proměnách – např. po výrazném zhubnutí nebo naopak po nárůstu svalové hmoty. Když pomineme vzhled, pak jsou oblíbení sportovci, kteří se dokázali propracovat k vysokým výkonům. Jejich následovníci se jim snaží přiblížit, třeba ve vzhledu a výkonu.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.