Premium obsah

Obrňte se proti špatným zprávám v médiích

Obrňte se proti špatným zprávám v médiích
Je toho na vás v poslední době už příliš? Negativní informace srší ze všech médií, sociální sítě jsou plné komentářů naštvaných přátel, kteří si potřebují vybít frustraci, jež se v nich nahromadila při dlouhodobém pobytu doma, a vy marně hledáte způsob, jakým zabavit svoje ratolesti, aby vám dopřály alespoň několik minut denně na vyřízení pracovních povinností? Připadá vám tento stav jako nevyhnutelný? Vůbec nemusí.

Nechcete-li také sklouznout k vybíjení vlastní negativity na sociálních sítích, vsaďte na několik prověřených praktik, s jejichž pomocí si vybudujete odolnější psychiku a negativní zprávy vás přestanou ovlivňovat. O českém národu je známo, že si dokáže dělat legraci i ze sebevážnějších situací. Nezapomínejte na to. Mysleli byste si například, že vás někdy pustí do banky jen s šátkem nebo rouškou na obličeji? Jak byste reagovali, kdyby vám zaměstnavatel za normální situace zničehonic navrhl, abyste si vzali placený home office a strávili několik krásných dní doma s rodinou? Klepali byste si na čelo? Absurdita současné doby tkví v tom, že toto všechno máme a vůbec si to nedokážeme užít, protože se soustředíme na to negativní. Máte to také tak? Nejste divní, nebojte se. Podle ověřených vědeckých studií přitahují negativní zprávy většinu lidí více než ty pozitivní. A média jednoduše na naši poptávku odpovídají.

Čistě evoluční záležitost

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.