Premium obsah

Objevte v sobě vášeň skrze ájurvédu

Objevte v sobě vášeň skrze ájurvédu
Jóga a ájurvéda nám pomáhají nasměrovat naši pozornost k sobě samým a rozvíjet sebelásku a pokoru k sobě. Ájurvéda nám pomáhá v tom, abychom se o sebe starali v souladu s moudrostí přírody, která k nám vždy byla tak laskavá. Právě proto nás nabádá k tomu, abychom byli laskaví i sami k sobě. Základem je přijmout se takoví, jací jsme. A taková sebeláska v sobě ukrývá nejen přijetí našich povahových vlastností, ale je to láska k našemu fyzickému tělu. Jak nám k tomu pomůže právě ájurvéda?

Často se učíme mít se rádi takoví, jací jsme. Možná chceme, aby nás tak přijalo i naše okolí. Se slovem sebeláska ale často zapomínáme na naše fyzické tělo. To by rozhodně nemělo zůstat v závěsu. Naše mysl je s fyzickým tělem propojena a obě dvě oblasti bychom měli udržovat v rovnováze. Některé ájurvédské praktiky přímo nabádají k tomu, abychom naše tělo probudili a propojili ho s naší myslí. Co nám pomůže?

Relaxační koupel

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.