Premium obsah

Mindfulness a meditace – nezbytná duševní hygiena vašeho dne

Mindfulness a meditace – nezbytná duševní hygiena vašeho dne
Jako čtenářky a čtenáři videoportálu Kondice budete mít v průběhu roku 2021 jedinečnou příležitost zúčastnit se programu Mindfulness, který právě chystáme. V rámci tohoto programu najdete na videoportálu vždy s odstupem měsíce jednu či dvě nové meditace v audio nahrávce ke každodennímu použití. Na první nahrávky se můžete těšit již v průběhu dubna. Co je to mindfulness a proč vůbec byste se měli vydat cestou sebereflexe a dopřávat si duševní hygienu, se vám pokusím přiblížit v tomto článku.

Má cesta k meditacím

Jako lektorka jógy a jógové terapie pracuji s vědomým pohybem a sebereflexí již dvacet let. Přivedla mě k ní mimo jiné také má vlastní potřeba zmírnit vnitřní napětí a stres, který mívá často původ pouze v mém nazírání na náročnou situaci, a ne v charakteru situace samotné. Mocnou sílu vědomé práce s myslí jsem pocítila na vlastní kůži a již několik let tímto směrem vedu i své klienty. Studium epigenetiky, neurověd a kvantové fyziky svými vědeckými důkazy posledních let potvrzuje klíčovou důležitost praxe mysli přicházející z Východu.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.