Sex jednou týdně místo pleťové masky


Pokud si vyčítáte, že se o svou pleť málo staráte, ale ne a ne s tím něco udělat, možná vás potěší zjištění doktora Davida Weekse, že příslušníci starších generací, kteří se pravidelně věnují sexu, vypadají mladší než jejich neaktivní vrstevníci. Může za to „anti-age hormon“ DHEA a estrogen, které se tělo vytváří během aktu a po orgasmu. Výsledkem je pak hladší pleť a dlouhověkost. Kam se hrabe kosmetický salon!

Budu míň chodit do lékárny a víc do postele


Opět sex – pravidelný orgasmus totiž zvyšuje hladinu imunoglobulinu A v těle. Ten nás chrání třeba před chřipkou nebo běžnými virózami v kritických obdobích. Lidé, kteří mají orgasmus alespoň třikrát do týdne, umírají na zdravotní komplikace o polovinu méně než ti, kdo si užijí jen jednou týdně.

Přidám sex pro vyšší sebevědomí


A zase ten sex. Vědci na univerzitě v Texasu zjistili, že lidé, kteří se často věnují sexu, jsou více „v pohodě“ s vlastním tělem, méně ho v průběhu aktu řeší a mají tím pádem i kvalitnější zážitek. Díky tomu také jejich tělo produkuje vyšší množství feromonů, jsou atraktivnější pro opačné pohlaví a logicky mají více sexu. Takový roztomile začarovaný kruh.

Udělám si to sama


Ne, není řeč o přezutí gum ani přivrtané poličce, bavíme se o masturbaci. Ačkoliv se o ní nemluví, Češi k ní mají velmi liberální přístup, jen to není téma na přetřes. Jenže málokdo ví, že má celou řadu pozitiv – zlepšuje náladu, uvolňuje stres, dokonce uvolňuje menstruační křeče, využívá se při léčbě anorgasmie a ženy, které si pravidelně dělají dobře, mají prý i mnohem bohatší sexuální život s partnerem.

Koupím si tu správnou podprsenku


Jedna skutečně dobře padnoucí podprsenka udělá s vaším životem divy. Zbaví vás neustálého upravovaní, zařezávání do kůže, posouvání, ale poradí si i s nesouměrností, bolestí zad, migrénami a rozhodně u ní začněte, pokud už vás napadlo, že potřebujete plastiku. Zapomeňte ale na řetězce a vydejte se pro ni do krámu s dobrou pověstí. Slibte si, že dokud nebudete přesvědčená, že je to ta pravá, nekoupíte si ji. Je to skutečně věda a popovídat si o vlastních prsou vůbec není na škodu. Z krámu si pak jako bonus k tomu všemu odnesete i vyšší sebevědomí.

Zdroj: Kondice.cz, TheGuardian.com