Do Vánoc to stíháte

Mnoho e-shopů s erotickým zaměřením slibuje ještě několik dní před Štědrým dnem doručení včas. Pokud to ale nechcete riskovat, zkuste některou z kamenných prodejen, kde vám navíc osobně poradí s výběrem vhodného dárku. Kolem svátků navíc v těchto obchodech bývají speciální dárkové akce a někdy i možnost zabalení produktu přímo u kasy, takže si ušetříte práci. Šprýmaři si obsah krabičky nechají pro sebe a do krabice od vibrátoru příjemci podstrčí ponožky.

Zdroj: Youtube

Ale co vybrat?

Tak jako každý rok i letos v sexshopech najdete spoustu dárkových boxů – někdy se jim říká passionboxy. Je to obvykle zdobená krabice ukrývající několik drobností, například svíčku, malou lahev sektu, masážní olej, gel… a samozřejmě erotickou hračku. Jiné boxy obsahují hraček hned několik, což je vůbec nejlepší, protože si nemusíte lámat hlavu s tím, jestli ta jedna určitá bude jemu nebo jí vyhovovat. Ano, tyto boxy se vyrábějí i pro muže! Už dávno neplatí, že erotická pomůcka rovná se vibrátor pro ženu. Klasický vibrátor sice může použít i muž, ale na mysli mám teď především pomůcky určené přímo pro pány. Masturbátory, stimulátory prostaty, kroužky na penis, vibrační návleky na varlata nebo třeba masážní hlavice se skvěle hodí jako dárek pro vašeho partnera nebo kamaráda.

Pokud vás nabídka dárkových boxů nezaujala, není nic jednoduššího, než si nějaký vyrobit podomácku. Stačí do pěkné krabičky nebo dárkového sáčku naházet všechno, co má dotyčný rád – a doplnit to něčím peprnějším. Takový box by mohl být složený například z podtlakového stimulátoru klitorisu, erotické novely a hřejivého gelu pro přítelkyni, kamarád v něm zase může najít elektronicky řízenou vibrační pumpu na penis, vodu po holení a lahev oblíbené whisky.

Další možností je darovat své polovičce erotické spodní prádlo nebo třeba saténovou noční košilku, tam ale pozor na správný výběr velikosti. Pokud nevíte, možná bude nejlepší volbou dárkový poukaz – ten ostatně můžete zakoupit také v jakémkoli sexshopu.

Trochu netradičním, ale fantastickým nápadem je darování předplatného etických pornovideí. Nabízí je celá řada stránek, kterým záleží na férovém přístupu k hercům a rozmanitosti jejich zevnějšku i sexuální orientace. Jedná se o kvalitní a obvykle také inkluzivní filmy pro dospělé, za které se holt platí. Takže jako dárek ideální.

A co takhle poukaz na focení aktů? Odvážnější mohou partnerovi nebo partnerce rovnou darovat kalendář těch svých. Jen pozor, ať tenhle dárek omylem neotevře tchyně.

Nebude to pod stromečkem divné?

Nebude. Žijeme v 21. století a víme, jak důležitá je pro člověka jeho sexualita. Že masturbovat je zdravé a že je to součástí sebepéče. Pokud nechcete erotické dárky rozbalovat před dětmi, můžete si k tomu najít jinou příležitost, ale dospělí by s takovými věcmi problém mít nemuseli. Pravděpodobně se najde někdo, kdo bude zírat nebo mít opovržlivé poznámky. To je ale obvykle ten, kdo to pak v soukromí nejvíc roztáčí. Krásné svátky a hodně orgasmů!

Zdroj:

Instagram: @hrackypodlekacky