Od 1.1.2024 máme pro vás na videoportálu Kondice dárek. Všechna videa, která jsme za posledních dvanáct let natočili, jsou teď úplně zdarma. A co všechno u nás najdete?

Pokud vás zajímá jóga, určitě oceníte videa s lektorkami Apolenou Tůmovou, Zuzanou Klingrovou, Valentinou Lebovou, Andreou Smékalovou nebo Veronikou Carmanovou. Najdete u nás lekce pro jógové nováčky i pro velmi pokročilé, některá videa se věnují pilování jednotlivých pozic, jiná pomohou s úlevou od bolesti různého druhu a další vás naučí funkční sestavy na každé roční období. Najdete u nás videa s jógou pro děti, dospělé, i seniory.

Trápí-li vás bolest zad nebo trávíte většinu času v sedě u počítače, hodí se vám naše videa s experty na fyzioterapii. Alena Vídeňská, David Heneberg, Tomáš Ďurán nebo Lucie Ternová vám poradí, jak na vzpřímený postoj, cvičení na židli a polohu, při které je nejlepší sedět u stolu. Jejich cviky posílí střed těla a poradí například, i jak se začít hýbat, trápí-li vás obezita.

Od Aleny Vídeňské najdete na našem portálu Kondice.cz také nespočet lekcí na posilování snad každého svalu v těle. Spolu s posilovacími lekcemi od Lu Gregorové a Nicole Dostálové si dáte nejen pořádně do těla, ale odpočinek věnujete hlavně stále zavařenému a zamyšlenému mozku.

Ať už chcete zhubnout, podpořit kondičku, nabudit energii nebo vybudovat svalstvo, z videí na portálu Kondice.cz si určitě vyberete. Nechybějí ani lekce, díky kterým se vám podaří rozběhnout nebo si osedlat elektrokolo. U nás naleznete návody na cviky všeho druhu, lekce HIIT, pilates, cvičení po porodu, cvičení v těhotenství, krátké i dlouhé tréninky a například i lekce zaměřené přímo pro ženy.

Pokud tedy nevíte, jak se cvičením začít, zkuste si projet naše videa a jednotlivé lektorky a lektory. Zjistíte, s kým se vám bude cvičit nejlépe, které typy lekcí vás baví a třeba naleznete sport, do kterého se bezhlavě zamilujete a budete ho chtít prozkoumat hlouběji. Nezapomeňte nám dát vědět, co vás zaujalo nejvíc.

A jak to vidíme my v redakci?

„Už několik let si marně slibuji, že se vrátím k pravidelnému cvičení. Před pár lety byla moji motivací ,,dokonalá” postava, pak to byl boj proti mentálním poruchám, dnes bych ráda začala cvičit proto, abych posílila svaly, moje tělo fungovalo zdravě a spokojeně co nejdéle. Jenže jako u většiny aktivit, nejtěžší bývá začít. A já to teď zkouším s videoportálem Kondice.cz,“ říká redaktorka Adéla Vopavová.

„Na videoportálu Kondice.cz jsem si našla to své. Po návratu z kola cvičím na protažení nohou, večer mám svou oblíbenou jógovou sestavu, občas si protáhnu tělo na pilates s Helenou Čechurovou,“ dodává šéfredaktorka Kondice, Michaela Bučková.

Zdroje:

autorský článek

https://www.kondice.cz/videolekce