Premium obsah

5 věcí, které zefektivní váš den

5 věcí, které zefektivní váš den
Jít večer spát s pocitem, že prožitý den stál za to, by si přál každý. Po produktivním dni se vám bude daleko lépe usínat a váš spánek bude kvalitnější, také vaše nálada bude na vysoké úrovni a budete se cítit spokojení sami se sebou. Jak zefektivnit váš den, aby opravdu stál za to? Přinášíme pár tipů, které vám mohou pomoci.  

1. Správný start

Správný start ovlivní zbytek dne, proto začínejte každé ráno správně. Ranní studená sprcha je skvělým tipem, jak se po probuzení nabít energií a probudit se (studené sprchy mají také mnoho zdravotních benefitů, například podpora imunitního systému). Dalším důležitým bodem je zdravá snídaně, po které vám nebude těžko, ale dostatečně zasytí a poskytne zdroj energie. Po ránu je také dobré sepsat si úkoly a cíle na daný den a dále věci, za které jste vděční, které jste dokázali nebo na které se těšíte. Zapsáním pozitivních bodů si zlepšíte náladu a „to do list“ vám pomůže se soustředit na důležité cíle pro daný den.

2. Zdravý jídelníček

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.