Premium obsah

Odborná poradna

Nevíte, jak správně cvičit Pozdrav slunce? Bolí vás záda nebo potřebujete poradit, jak ideálně sestavit jídelníček? Zeptejte se našich odborníků. Odpověď vám přijde na e-mail a pokud budete chtít, zveřejníme ji i zde, aby si radu mohli přečíst i ostatní.

Neustále se vracející problémy se zánětem močových cest

07. 11. 2021 | zdraví a krása
Dobrý večer, nevím jak začít,ale moc ráda sportuji, zdravě jím, ráda chodím na delší procházky,medituji a cvičím jógu. Sportu se věnuji celý život, mám ale problém s neustále se vracejícími záněty močového měchýře a gynekologických problémů.Omezuje mně to v životě mém i partnerském.Už jsem se jednou dotazovala a Lucie Pastrňáková mi poslala krásné maily, co bych ještě mohla dělat. Kinezie, kurzy sebelásky, ale vždy, když mu na něčem záleží přijde nemoc a celé mi to naruší. Cvicení, partnerský život... možná, že se moc snažím a lpím na věcech. Opět mám zánět močového měchýře, antibiotika a kvasinkové problémy, jsem hrozně vyčerpaná a nevím, co dělat. Koupila jsem si z ájurvédy džem, čaj na spánek a zklidnění a nějaký detox. Po 14 dnech užívání se mi objevilo toto. Mám vůbec něco brát, když se mi za nějakou dobu objeví nemoc? Už opravdu nevím, co dělám dobře a co špatně.Moc děkuji za odpověď.

Jak zlepšit sexualitu ve stáří?

21. 09. 2021 | zdraví a krása
Dobrý den, rád bych se zeptal, jak zlepšit sexualitu ve stáří?

Co dělat, když vám hrozí cukrovka?

15. 09. 2021 | zdraví a krása
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda by bylo možné dostat od vás kontakt na nutričního specialistu. Online jsou podle popisů všichni odborníci, ale mě napadlo napsat vám. Jsem zmatená, co mám vlastně jíst, co vynechat a co omezit aj. Je mi 32, měřím 173 cm a vážím 68 kg a doktor mě postrašil s předcukrovkou, jelikož mám malinko zvýšené hodnoty. Já jím všeobecně zdravě, maso jen z chovů, které znám, dochucovadla minimálně, sportuji pravidelně a jsem fakt smutná, že mi řek, že to nestačí ... Díky moc za radu, krásný léto vám všem, čtenářka G.

Upozorňujeme, že naše Odborná poradna nenahrazuje lékařskou či jinou odbornou péči s individuálním přístupem a provozovatel Kondice.cz nenese žádnou odpovědnost za škody na zdraví uživatele nebo třetích osob vyplývající z využití Odborné poradny.

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.