Premium obsah

Je možné cvičit jógu po ponoru s přístrojem?

Dobrý den, je možné cvičit hormonální jógu (dle Dinah Rodrigez) po ponoru s přístrojem? V rámci diving safari, které mě čeká bych nechtěla přerušit každodenní cvičení. Moc děkuji za odpověď
Odpovídá Lucie Vybíral Pastrňáková:

Milá paní Brandová, 

děkuji vám za váš dotaz. Co se týká fyzické aktivity po ponoru, určitě si ověřte u svého trenéra či trenérky samotného ponoru, jak dlouho po ponoru je možné se věnovat jiné fyzické aktivitě. Vše záleží na hloubce a délce ponoru, četnosti ponorů během dne, zda bez či hned s přístrojem. Toto jsou důležité skutečnosti, které váš trenér musí nést na vědomí a dle nich vám doporučit či nedoporučit jinou fyzickou aktivitu. 

Pokud vám trenér ponoru jinou fyzickou aktivitu doporučí a ponor tedy nebude nijak extrémní, doporučila bych vám ze cvičení jógy: 

1. Pozdrav Slunci

2. jemné jógové protažení

3. Sestavu Dinah Rodriguez jen v jemném provedení BEZ využití bhastriky

 

Během veškerých aktivit vám přeji dostatek všímavosti a dávku sebelásky a seberespektu tak, aby vás pohyb těšil, přinášel vám radost a byl vám prospěšný. 

 

Přeji krásné dny a dobrodružné zážitky na Safari :-)

NAMASTE

Máte dotaz?
Napište nám do odborné poradny

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.