Premium obsah

Jaké cviky vybrat, když mě čeká operace kyčle?

Dobrý den, v polovině t.r. mám stanovený termín operace kyčle TEP, po které se budu omezeně hýbat a cvičit pouze speciální cviky. V současnosti potřebuji zpevnit hlavně střed těla, záda a zvětšit rozsah pohybu kyčlí. Jak účelně mohu využít obsah Vašich článků a které cvičení nejlépe vybrat? Děkuji za odpověď. Z.
Odpovídá David Heneberg:

Dobrý den,

moc děkujeme za váš dotaz. Pro smysluplnou odpověď je třeba mít trochu představu o vaší kondici, o vašich pohybových možnostech o vašem věku. Jako na lyžařském kursu - zkrátka trochu potřebuji vědět, do jakého "dražstva patříte", abychom vám nabídli přiměřený program. Také je důležité vědět, jak používáte tělo v práci nebo během dne, abychom to nějak propojili. A jaká je vaše představa - férově: kolik času jste si ochoten opravdu věnovat?  Každý den nebo 3x za týden?  Do 15 minut nebo déle? Prosím vás o zvážení a upřesnění "zakázky" tak, abychom pro vás mohli být podporou a doprovodem.

V případě potřeby mě můžete kontaktovat přímo na info@dayal.cz.

Hezký den, 

za tým Kondice David Heneberg.  

Máte dotaz?
Napište nám do odborné poradny

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.