Šlehané bambucké máslo si připravíte sami doma

Šlehané bambucké máslo si připravíte sami doma
Není lepší vánoční dárek než ten vlastnoručně vyrobený. Příprava domácí přírodní kosmetiky přitom není žádná věda, stačí se nebát zkoušet nové věci a postupovat od jednoduššího ke složitějšímu. Ten nejsnazší recept na výrobu skvělého domácí prostředku pro zlepšení kondice pokožky vyžaduje kromě surovin prakticky pouze ruční mixér.

Každý, kdo si někdy koupil surové bambucké máslo, se jistě podivil jeho poměrně tuhé konzistenci. Právě ta je příčinou toho, proč je téměř nemožné použít bambucké máslo například na ekzematickou pokožku našich nejmenších, přestože by jí velmi prospělo. Řešením je připravit z bambuckého másla lehce roztíratelnou mast, kterou lze použít jako jakoukoli jinou koupenou v obchodě. Její blahodárné účinky na pokožku však budou mnohonásobně vyšší. Šlehané máslo získá příjemně krémovou konzistenci díky přídavku olejů. Ty budou zároveň násobit jeho účinky.

Loading
ZAVŘÍT REKLAMU
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.