Premium obsah
Lucie Ternová
Lucie Ternová
fyzio-fitness trenérka a lektorka zdravého pohybu

Vystudovala jsem trenérství fitness a učitelství tělesné výchovy na Masarykově univerzitě v Brně. Už při studiu jsem se začala věnovat cvičení a tréninku těhotných žen. Nejvíce znalostí a dovedností mi však dalo studium metody profesora Pavla Koláře, tzv. dynamické neuromuskulární stabilizace (DNS), jejíž jsem certifikovanou trenérkou. Využívám ji nejen při cvičení s ženami, ale především v rámci fyzio-fitness tréninku a při cvičení s dětmi.


Další velkou školou pro mne byla má dvě těhotenství. I díky nim se nyní věnuji převážně individuální práci s těhotnými ženami a ženami po porodu. Fyziologie pohybu v těhotenství a regenerace těla po porodu mě nepřestává fascinovat a neustále se snažím v této oblasti vzdělávat, abych mohla ženám pomáhat cítit se lépe, hýbat se bez bolestí a rodit snadněji. Dále pod svou značkou MAMASPORT organizuji skupinová cvičení a workshopy pro maminky.

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.