Premium obsah
Kateřina Strnadová
Kateřina Strnadová
lektorka plavání

Sport, respektive pohyb, je můj život. Odmalička jsem se mu věnovala na závodní úrovni. Všechno začalo u sportovní gymnastiky, která mi dala základ snad pro cokoli, ale později jsem s ní kvůli úrazu musela skončit. V pubertě jsem začala se sportovním lezením, které jsem později také studovala na FTVS. Můj obor byl Tělovýchova a sport se zaměřením Aktivity v přírodě a specializací sportovní lezení. Posledních pět let jsem se věnovala závodně triatlonu. Profesně působím jako učitelka tělesné výchovy na střední škole, mimo svůj hlavní úvazek trénuji plavání dětí, předcvičuji jógu a vedu kruhové tréninky. Naplňuje mě předávat informace ostatním lidem, učit je a učit se.

Momentálně jsem na mateřské dovolené. Když netrávím čas se svou dcerou a manželem, užívám si toho, že mohu sportovat pro radost (běhám, plavu, jezdím na kole, na běžkách, lezu, chodím cvičit, chodím po horách, dělám jógu). Miluju cestování, přírodu a spaní venku pod širákem, obecně pohyb a každou novou výzvu.

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.