Premium obsah
Helena Čechurová
Helena Čechurová
osobní trenérka a výživová poradkyně

Sport byl mou součástí od útlého dětství. Věnovala jsem se atletice, tenisu a lyžím. Po gymnáziu jsem strávila rok na Novém Zélandu, kde jsem kromě angličtiny navíc začala běhat dlouhé tratě. U běhu jsem zůstala dodnes a pohrávám si s myšlenkou, že zkusím triatlon.
Mým prvním zaměstnáním (ve kterém jsem ostatně dodnes na částečný úvazek) byla pozice bookera v modelingové agentuře Elite, kde jsem mimo jiné radila modelkám, jak se správně a zdravě stravovat a hýbat. Prošla jsem úspěšně kurzem fitness trenéra, zdravotní tělovýchovy a výživového poradenství. S klienty cvičím vahou vlastního těla, s prvky pilates a jógy.
Protože se ke mně hojně dostávají lidé po úrazech či s vrozenými vadami pohybového aparátu, rozhodla jsem se udělat tři části DNS kurzu Pavla Koláře včetně DNS Kids. DNS metoda je součástí jak mých soukromých, tak i studiových hodin, které vedu ve studiu www.studiocere.cz v Praze. 
Nyní je mojí hlavní náplní výživové poradenství a trenérství, ale s modelkami pracuji dodnes. Po devíti letech praxe s klienty mám na kontě řadu úspěšných zhubnutí a šťastnějších životů.

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.