Premium obsah
Eva Hudečková
Eva Hudečková
redaktorka

Zdravému životnímu stylu jsem se začala věnovat v roce 2010, kdy se mi podařilo zhubnout 16 kilogramů, což byl následek ukončení studia, nezdravého jídelníčku a sedavého zaměstnání. Od té doby dodnes objevuji stále nové chutě, zdravé a chutné recepty a dnes a denně se něčemu učím. Teď už vím, že zdravé jídlo není nudné a že nemusím být šéfkuchař, abych si lahodný a vyvážený jídelníček zvládla připravit doma.
Ruku v ruce s novým tělem jsem objevila zapomenutou lásku k pohybu, především pak k běhu a józe. Pohyb a zdravý jídelníček totiž, v mém případě fungují vždy skvěle. Nedržím se žádných výživových doporučení a směrů, nevážím se, nepočítám kalorie, vím, co je zdravé a co není a jediné, co doopravdu ctím je intuice a fyzický i psychický odpočinek. Ač si toho na mateřské dovolené se dvěma dětmi odpočinku příliš neužiju, vařím a kouzlím ze zdravých a základních surovin už ne jen sama pro sebe, ale pro naši celou čtyřčlennou rodinu.

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.