Premium obsah

Objevte sílu vašeho dechu 3. část

Premium
Zdroj: Kondice.cz
Dechová technika a terapie Božský dech (2. cvičení - pokračování, 3 kola) - jde o komplexní pokročilou dechovou techniku optimalizující vaši mysl, tělo a duši, díky které objevíte sílu a kouzlo vašeho dechu. Léčí celé tělo a silně podporuje fyzickou i psychickou sebeléčbu. Je založena na holistických postupech Pranayama jógy a filosofii léčení v rozšířených stavech vědomí a je krásným a intenzivním prožitkem.

Jde o opakování sérií dechových technik kombinovaných s vedenou meditací a muzikoterapií, které ve vás probouzejí a odkrývají váš plný lidský potenciál a manifestují lásku, harmonii, štěstí a hojnost. Je to cesta k opětovnému spojení se svou duší, svým skutečným Já a vaší vnitřní inteligencí a srdcem. Je to návrat do našeho přirozeného stavu Bytí - do vděčnosti a jednoty. Jde o hlubokou relaxaci, ale zároveň lze jít hlouběji do sebe, za hranice svojí mysli, osvobodit se a probudit.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.