Poznáte umělá ňadra od těch přírodních?

Pojďte si otestovat, na kolik se vyznáte v ženské kráse!

Je léto, slunce svítí a volné chvilky tak mnozí z nás tráví na koupalištích. Taky tam nenápadně pokukujete po ostatních a sami pro sebe řešíte, zda je jejich vytuněná postava zásluhou dřiny ve fitku či zda mají dámy svoje poprsí přírodní, nebo umělé? Přiznám se bez ostychu, že mě tohle hádání baví a kdykoli vidím pěkná, plná ňadra v plavkách, zkoumám, jestli jsou dílem přírody, nebo spíš šikovného chirurga. Máte to stejně? Udělejte si náš kvíz a zjistěte, jestli správně poznáte přírodní prsa od těch umělých.

Dvě symetrické boule

Přírodní prsa mohou být různě asymetrická, připomínat velikostí i tvarem jablka nebo hrušky či kapky, ale taky mohou být vlivem kojení a stárnutí povolená a bez objemu. Umělá prsa naopak vypadají vždycky jako dva naprosto stejné fotbalové míče, které za každých okolností drží tvar. Pokud se tedy díváte na dva dokonale kulaté melouny, pak si můžete být téměř jistí, že se nejedná o dílo přírody.

Silikony neposkakují

Když si žena bez podprsenky lehne na deku, její ňadra obvykle změní polohu. Většinou se posunou do stran, zkrátka trochu spadnou a rozlijí se po hrudníku – vliv má na to samozřejmě gravitace. Umělá prsa se ale tyčí na hrudi majitelky, ať se děje, co se děje. Ani při běhu v podprsence tolik neposkakují, ale poslušně „sedí“ na místě, které jim určil plastický chirurg.

Zdroj: Youtube

Jsou naostro

Ano, ženy, které si nechaly udělat plastickou operaci ňader, je obvykle neschovávají do plavek. Chtějí se pochlubit, to je přece jasné. Dokonalé tvary navíc nepotřebují oporu v podobě podprsenky, protože svůj tvar drží i bez ní. Pokud tedy vidíte velká a pevná prsa naostro, buďte si jistí, že jde téměř vždy o silikon.

Jizvy zůstanou

Co zůstává na první pohled očím skryté, objevíte při detailnějším prozkoumání. Uvidíte různě velké a buď méně nebo více zhojené jizvy po proříznutí kůže, které je nezbytné při operaci. Jizvy bývají buď těsně kolem bradavky, nebo pod prsem či v oblasti podpaží, podle toho, kterou metodou byly implantáty při zákroku vloženy.

Vysoko posazená prsa

Pokud jsou prsa moc blízko u sebe (a v podprsence dělají velmi viditelný žlábek), nebo jsou příliš vysoko posazená, pravděpodobně se jedná o prsa umělá. Přírodní ňadra bývají ve výšce podpaží, ta umělá začínají už nad podpažím. To je způsobeno tím, že se při operaci vkládají implantáty právě do oblasti podpaží a prsa se tak posunou směrem nahoru. Někdy ale může zmást push-up podprsenka, která dokáže i s malými či povislými ňadry doslova zázraky!

Zdroje: