Premium obsah

Pohodlně a sexy. Tak zní heslo trendů podzimu 2023

Pohodlně a sexy. Tak zní heslo trendů podzimu 2023
Podzim se nám neodkladně blíží a s ním do obchodů přichází i nové trendy, které nás zahřejí v chladnějším počasí. Letošní rok bude spojením pohodlí, elegance a odvážných prvků. Pojďte se s námi ponořit do podzimních trendů 2023. 

Pokud jste v poslední době sledovali trendy a máte v šatníku módní kousky z tohoto a minulého roku, jste na dobré cestě. Letošní podzim totiž bude pokračováním odvážných sexy outfitů, pohodlné oversized módy, 2000s a 2010s fashion. Pojďme se podívat na to, co poletí v této sezóně. 

Zdroj: Youtube

Teplákovky a comfy fashion

Od dob Covidu19 se móda významně změnila. Víte v čem? Zpohodlněla. Izolace, karantény a home office nás naučili oblékat se hlavně pohodlně a příjemně a svět módy na to bere ohledy. Letošní podzim nebude výjimkou! Teplákové soupravy, dvoudílné sety, sportovní bundy, volné střihy, outfity hip hop tanečníků... To všechno je letos absolutně chic. A podle čeho vybírat? Cílem je, abyste se v oblečení cítili co nejvíce pohodlně, příjemně a volně.

Teplákové soupravy doplněné o elegantní trenchoat jsou tento podzim outfitem no.1. Zdroj: Shutterstock

Všechno oversized

Společně s pohodlnou módou je stále trendy i oversized oblečení a to XL a větší. Velikánské bundy a mikiny, pytlovité kalhoty a pánská saka, ničím z toho se letos nespletete. Když na to bude počasí, vsaďte na prostorné motorkářské bundy a křiváky. Znovu vybírejte zajímavé střihy a nebojte se výrazných barev.

Pánský oblek je skvělým formálním outfitem pro tento podzim. Zdroj: Shutterstock

Kůže je zpět!

Pokud jste milovníky kožených kousků oblečení, letošní podzim budete slavit. Co už se ovšem nenosí je kůže pravá, to už opravdu dávno vyšlo z módy. Variant ekologických náhražek kůže je nespočet, stejně jako různých druhů oblečení. Kožené kalhoty, sukně, doplňky nebo boty, fantazii se meze nekladou. 

Leather is back, baby! Zdroj: Shutterstock

Krvavě červená

Barva tohoto podzimu? Krvavě červená! Tento odstín přináší do šatníku vášeň a energii. Je to barva, která upoutá pozornost a dodá vašemu vzhledu dravost. Ať už zvolíte červený svetr, šaty, nebo rtěnku, budete vypadat skvěle.

Krvavě červená je barvou tohoto podzimu. Zdroj: Shutterstock

Metalické všechno

Osmdesátkový trend, na který musíte mít kuráž. Pokud jste rádi středem pozornosti, ve vašem šatníku letos nesmí chybět metalické třpytivé kousky. Jestli jste stydlivější, začnete například metalickými doplňky, nebo si pořiďte metalické boty. Nebojte se ale odvázat! Metalické maxi sukně, kabáty nebo kalhoty, to vše je letos trendy.

Metalické materiály letí letos celý rok. Zdroj: Shutterstock

Free the nipple

Kampaň Free the nipple z roku 2013 otevřela téma, které je dnes stále více aktuální. My ženy už máme zkrátka dost neustálého sexualizování našich těl. Chceme se obléknout pohodlně, bez toho, aby na nás někdo na ulici pokřikoval nebo měl nechutné poznámky. A i to bere svět módy v potaz. Řekněme si upřímně, většina podprsenek není zas tak příjemná. A trend tohoto roku? Pokud se vám nechce nosit podprsenku, nenoste ji!

Průhledné a sexy

Další trend, který je jen pokračováním letošní festivalové sezóny. Pletené, háčkované, síťované... Hlavně ale PRŮHLEDNÉ! Takové má být oblečení podle největších nových trendů. Nebojte se experimentovat a vrstvit. Nemusíte vypadat, že jste úplně nazí, nebojte se ale odvážnosti!

Průhledná a sexy. Toho se na podzim držte. Zdroj: Shutterstock

Zdroje:

https://www.glam.com/1332884/fall-2023-fashion-trends/

https://www.vogue.co.uk/fashion/article/autumn-winter-2023-fashion-trends

https://www.glamour.com/story/fall-fashion-trends-2023

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.