Vybírejte výstřihy

Pokud máte širší ramena, měli byste věnovat větší pozornost správnému oblékání. Ve finále jde o to, abyste vhodným oblečením upozornili na jinou část těla, než kterou chcete skrýt. V tomto případě ideálně fungují určité výstřihy. Skvěle bude vypadat véčkový výstřih, topy s jedním ramínkem, a loďkové výstřihy.

Zdroj: Youtube

Asymetrické střihy

Asymetrické a netradiční střihy skvěle odpoutají pozornost od toho, co nechcete ukazovat. Při každém výběru oblečení se tedy koukejte po zajímavých kouscích, které vypadají opravdu unikátně. Nebojte se ani výrazných barev a látek.

Kimonové rukávy

Jakýkoliv nudný outfit dokáže parádně rozzářit zajímavé kimono. Ideálně vybírejte ty pláště, které mají opravdu široké kimonové rukávy. Ty totiž dovedou skvěle zakrýt širší ramena a působí velice žensky.

Volány na správných místech

Různé ozdoby a volánky také berou pozornost celého outfitu, proto je dobré, pokud si k širším ramenům pořídíte třeba halenku s volány.

Vodorovné pruhy

Kromě toho, že vás opticky vytáhnou, také vás opticky zeštíhlí - a to i v ramenou. Nenoste naopak pruhy horizontální, ty totiž ztlušťují.

Volné, lehké materiály

Dokonalý outfit na léto? Lněné volné sety. Nejen že jsou skvěle funkční do horkého počasí, sluší každému, ale zároveň vás perfektně zeštíhlí. Ideální, pokud vás trápí širší ramena.

Šperky

Výrazné šperky vždycky seberou všechnu pozornost. Pokud tedy chcete, aby nebyla příliš vidět vaše ramena, zvolte zajímavé a netradiční náramky.

Vrstvení

Vrstvení je módní disciplína, která se hodí vždycky. Ať už kvůli praktičnosti, tak kvůli stylu. Můžete vrstvit trička, vesty, pláště, šátky či bolerka. Kreativitě se meze nekladou!

Ať už se rozhodnete vzít si na sebe cokoliv, vždycky je nejdůležitější váš osobní pocit. Cítíte se dobře? Cítíte se sebevědomě a pohodlně? Vypadáte skvěle, ať už na sobě máte cokoliv. Móda ale může být zábavným prostředkem k tomu, abyste se cítila co možná nejlépe.

Zdroje:

  • https://blog.petitedressing.com/how-to-dress-broad-shoulders/
  • https://styleyouroccasion.com/dresses-for-broad-shoulders/
  • https://www.buzzfeed.com/alessiasantoro/how-to-love-your-broad-shoulders-with-clothes