Premium obsah

5 módních trendů, které ženám nad 50 nesluší. Jestli chcete respekt, nenoste to

5 módních trendů, které ženám nad 50 nesluší. Jestli chcete respekt, nenoste to
V první řadě je důležité zmínit, že každý by měl mít svobodu nosit to, v čem se cítí dobře a co mu vyhovuje. Móda by nám měla pomoct se realizovat, odlišit, zdůraznit naše křivky a dodat sebevědomí. Přesto se ale každému z nás někdy stane, že se prostě úplně netrefíme. Pokud je vám přes padesát a máte v šatníku tyto kousky, možná přišel čas posunout je dál a předat mladším ročníkům. Vaše dcery to určitě ocení!

1. Minišortky

Není to tak dávno, co se staly populárními šortky, které spíš připomínají kalhotky. Odhalují většinou více než polovinu zadku, muži se za nimi rádi otáčí a sluší opravdu málokomu. Možná by bylo lepší, kdyby je nenosil opravdu nikdo, nejen ženy přes padesát. Takhle krátké šortky působí zkrátka nedůstojně a zaručeně nepohodlně. Co samé samozřejmě platí i o minisukýnkách, které jsou mnohem kratší, než by měly. 

Zdroj: Youtube

2. Příliš výrazné vzory

Pokud překombinujete různé vzory, tvary a barvy, můžete na svůj věk vypadat příliš mladistvě. Netvrdíme, že byste měla nosit výhradně černou nebo hnědou barvu. Klidně sáhněte po zajímavějších barvách i vzorech - snažte se ovšem, abyste vypadala přiměřeně a sofistikovaně.

3. Přezdobené outfity

Šperky jsou velmi důležitou částí vašeho celkového looku. Vyhněte se raději ale kamínkům a flitrům na oblečení. Vsaďte spíš na luxusněji vypadající šperky. Podstatné je také zjistit, jestli se k vám hodí spíše zlato, nebo stříbro. Podle toho pak vybírejte.

4. Vysoké džíny a croptop

Ačkoliv tento outfit dnes uvidíte u naprosté většiny mladých dívek, radši ho ale ani nezkoušejte. Na vyspělých ženách vypadá, jakože zapomněly, kolik jim je let. Vysoké džíny jsou v pořádku, doplňte je ale vhodnějším svrchním kouskem oblečení. Klidně si vezměte i crop top, cítíte-li se na to. Zkuste ale přes něj hodit nějaký pléd, sako nebo košili.

5. Vysoké podpatky

Podpatky vypadají skvěle a rozhodně je nikomu nebereme. Po padesátce ale už není vhodné ani praktické vybírat ty nejvyšší jehly a chodit v nich celé dny. Raději sáhněte po nižším podpatku a elegantních lodičkách.

Zdroje:

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.