Po delší době se mezi módní trendy vrátila džínová sukně. Dlouho se nosil pouze takový ten ultra miniaturní proužek džínoviny, kterému se říkala minisukně a zpravidla z ní nositelce čouhal celý zadek. Variant džínových sukní je ale mnohem více.

Zdroj: Youtube

1. A-Line sukně

Áčkové sukně i šaty jsou skvělou volbou, ať už máte jakoukoliv postavu - sluší prostě všem a působí velice žensky. U denimových sukních klidně sáhněte po sukních s výraznými volánky či vzory.

S čím sukni zkombinujete, záleží i na výšce pasu. Pokud má sukně pas vysoký, skvěle se k ní bude hodit výrazný crop top a například sáčko. U těch s nižším pasem sáhněte po košili nebo halence.

2. Zajímavé střihy

To, co dělá váš styl jedinečným, je právě výběr zajímavých střihů. Nedržte se nudných a jednoduchých střihů, experimentujte s tvary i vrstvami. Džínové sukně mohou být například lehce potrhané a to jim dodá přesně ten správný vibe.

3. Dlouhé džínové sukně

Kdo říká, že sukně musí být jen mini? Džínové sukně vypadají výborně, i pokud jsou například dlouhé ke kolenům či do poloviny lýtek. Znovu koukejte po zajímavém střihu a barvě džínoviny, a nebojte se vyzkoušet například denimové sukně s rozparkem.

Internetové i kamenné obchody jsou džínových sukní momentálně úplně přeplněné, budete mít tedy z čeho vybírat. Myslete hlavně na to, aby vám sukně byla pohodlná.

Můžete si také vyrobit džínovou sukni ze starých kalhot! Takto si stoprocentně zaručíte, že bude naprosto unikátní. Sukni můžete také například postříkat textilním sprejem a tím si ji ještě vylepšit.

Zdroje: