Premium obsah

Ženy nad 50, noste džínové sukně. Tyto střihy budou lichotit vaší postavě nejvíc

Ženy nad 50, noste džínové sukně. Tyto střihy budou lichotit vaší postavě nejvíc
Džínovina je letos znovu hitem módních přehlídek, tentokrát jde hlavně o džínové sukně. A představivosti se v tomto případě meze nekladou! Různé střihy, délky, potisky, barvy... Dáme vám inspiraci, jak džínové sukně nosit, a budete vypadat skvěle! 

Po delší době se mezi módní trendy vrátila džínová sukně. Dlouho se nosil pouze takový ten ultra miniaturní proužek džínoviny, kterému se říkala minisukně a zpravidla z ní nositelce čouhal celý zadek. Variant džínových sukní je ale mnohem více.

Zdroj: Youtube

1. A-Line sukně

Sukně do písmene A sluší všem typům postav. Zdroj: Shutterstock

Áčkové sukně i šaty jsou skvělou volbou, ať už máte jakoukoliv postavu - sluší prostě všem a působí velice žensky. U denimových sukních klidně sáhněte po sukních s výraznými volánky či vzory. 

S čím sukni zkombinujete, záleží i na výšce pasu. Pokud má sukně pas vysoký, skvěle se k ní bude hodit výrazný crop top a například sáčko. U těch s nižším pasem sáhněte po košili nebo halence.

2. Zajímavé střihy

Zajímavé střihy vás udělají jedinečnou. Zdroj: Shutterstock

To, co dělá váš styl jedinečným, je právě výběr zajímavých střihů. Nedržte se nudných a jednoduchých střihů, experimentujte s tvary i vrstvami. Džínové sukně mohou být například lehce potrhané a to jim dodá přesně ten správný vibe.

3. Dlouhé džínové sukně

Kdo říká, že sukně musí být jen mini? Džínové sukně vypadají výborně, i pokud jsou například dlouhé ke kolenům či do poloviny lýtek. Znovu koukejte po zajímavém střihu a barvě džínoviny, a nebojte se vyzkoušet například denimové sukně s rozparkem.

Delším sukním z denimu sluší rozparek. Zdroj: Shutterstock

Internetové i kamenné obchody jsou džínových sukní momentálně úplně přeplněné, budete mít tedy z čeho vybírat. Myslete hlavně na to, aby vám sukně byla pohodlná. 

Můžete si také vyrobit džínovou sukni ze starých kalhot! Takto si stoprocentně zaručíte, že bude naprosto unikátní. Sukni můžete také například postříkat textilním sprejem a tím si ji ještě vylepšit.

Džíny, které sluší ženám nad 50. Těmto střihům neodolá ani kdejaký zajíček
Džíny, které sluší ženám nad 50. Těmto střihům neodolá ani kdejaký zajíček

Pokud je vám více, než padesát a nemáte postavu úplně jako modelky Victoria Secret, plísňové push up džíny už pro vás pravděpodobně nebudou ideální volbou. Jen málokterý kus oblečení má tolik různých variant, střihů, barev a modelů, jako džíny. Které ale vybrat a jaké vám budou nejvíc slušet? Připravili jsme pro vás několik tipů.

Zdroje:

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.