Premium obsah

Místo kulmy ponožky? Lokny, které vydrží i 2 dny jsou hitem internetu

Místo kulmy ponožky? Lokny, které vydrží i 2 dny jsou hitem internetu
Patříte-li k těm ženám, které mají vlasy rovné, určitě jste si nejednou snila o nádherných lesklých loknách. Pokud jde o nějaké focení nebo večírek, s trochou šikovnosti si vlasy snadno natočíte kulmou. Takto natočené vlasy ale většinou do pár hodin zase zplihnou. Jak dosáhnout krásných kudrnatých vlasů, které vydrží i celý den? A potřebujete k tomu nutně kulmu?

Pro dokonale natočené vlasy potřebujete nejen správnou techniku, ale také dostatečnou přípravu vlasů a použití správných produktů. Nemusíte se ovšem bát, že byste musela utrácet statisíce za předražená séra, laky nebo kulmy. Vlasy si totiž můžete natočit mnoha různými způsoby. A pokud se budete držet našimi radami, vlasy vám vydrží natočené klidně i několik dní. 

Jak navlnit vlasy kulmou?

Jestli je za mě někdo mistrem vlnitých vlasů, je to influencerka Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A. Její nádherné vlny jí prý vydrží klidně celý týden a má speciální techniku, jak s nimi spát, aby vydržely i přes noc. Svoje tajemství Andula odhalila minulý rok v pořadu Agáty Hanychové Holčičky. Pusťte si následující video od času 13:20 a podívejte se, jak na to:

Zdroj: Youtube

Pokud si vlasy natáčíte pomocí tepla, je důležité hlavně to, aby vlny vychladly ve svém tvaru. Ideální je, když po zahřátí lokny vytáhnete kulmu tak, aby lokna zůstala zatočená k hlavě. S loknou si pak pohupujte ve dlani tak dlouho, než nebudou vlasy chladné. Nemáte-li tolik času, použijte klasické pinetky - po zahřátí opatrně vysuňte kulmu tak, aby lokna držela tvar, a konec připněte k hlavě. Nakonec budete mít z loken na hlavě takový květák, který můžete trochu zalakovat a nechat vychladnout alespoň 20 minut. Těsně před odchodem pak pinetky vyjměte a vlasy opatrně prohrábněte, popřípadě znovu zalakujte.

Jak si natočit vlasy bez kulmy?

Pokud nemáte kulmu nebo nechcete vlasy zbytečně zatěžovat teplem, existuje mnoho variant, jak můžete vlasy natočit. Použít můžete klasické natáčky, které koupíte víceméně v každé drogerii. Skvělým a jednoduchým způsobem natáčení vlasů jsou také staré dobré copánky! Udělejte si na noc minimálně 2 copánky, čím víc jich ovšem uděláte, tím výraznější vaše lokny další den budou.

Chemie sexuální přitažlivosti. Příroda si s námi hraje, ani o tom nevíme
Chemie sexuální přitažlivosti. Příroda si s námi hraje, ani o tom nevíme

Feromony hrají neviditelnou, ale možná zásadní roli v přitažlivosti mezi mužem a ženou. Tyto chemické signály, skryté předávače informací, podvědomě ovlivňují volbu našeho partnera.

Ponožky ve vlasech?

Virálním způsobem, jak šetrně a efektivně natočit vlasy, je použití ponožek. Že vám to zní šíleně? Většina žen a dívek, které tento trik zkusily, si metodu nemohou vynachválit. Jak tedy na to? Podívejte se na video:

Zdroj: Youtube

Pokud si vlasy natočíte pomocí ponožek a další den ráno je zalakujete či použijete trochu tužidla, lokny vám vydrží po celý den! Jen pozor, abyste omylem nepoužila špinavé ponožky...

Zdroje:

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.