Naberte tuk

Tahle rada asi nebude pro každou z vás, ale – pokud přiberete, zvětší se vám díky nabytému tuku pravděpodobně nejprve boky, zadeček a také prsa. Týká se to tedy opravdu štíhlých žen, které jsou „samá ruka, samá noha“ a pár kilo navíc jim na kráse neubere, naopak jim dodá ty správné slovanské tvary.

Zdroj: Youtube

Posilujte prsní svaly

Cvičením zaměřeným speciálně na prsní svaly tuto oblast zpevníte, a tím získáte automaticky i efekt většího poprsí. Které cviky to jsou? Tak především rozpažování s činkou vleže a staré dobré kliky. Ty posílí nejenom vaše tricepsy, ale také pektorální svaly umístěné pod prsy. Klidně začněte s jednodušší, dámskou verzí kliků a pak přejděte na klasické. Vyzkoušejte také obměněnou verzi kliků, kdy se neodtahujete od země, nýbrž od stěny, a to ve stoje. Zapojíte tak vrchní svaly paží i pektorální svaly.

Push-upka nad zlato

S menšími prsy máte tu výhodu, že nemusíte nosit podprsenku a tlačit tak vaše ňadra v kosticích. Na druhou stranu, právě bytelná, vycpaná a vyztužená podprsenka s push-up efektem umí vykouzlit prsa větší i o dvě velikosti, a to okamžitě. Vyplatí se proto alespoň jednu doma mít, ideálně v neutrální, tělové barvě a s odnímatelnými ramínky pro případ, že si ji chcete obléknout pod tílko nebo šaty právě bez ramínek. Dobrou službu vám prokáže i přiléhavý korzet.

Vykonturujte si sexy křivky

Svůdný dekolt à la Kim Kardashian si můžete i namalovat. Potřebujete k tomu světlý a třpytivý rozjasňovač a tmavý bronzer. Rozjasňovač naneste na horní část ňader a tmavým bronzerem vystínujte siluetu ňader, která vynikne díky push-up podprsence. Bronzer rozetřete co nejlépe do ztracena. Na pohled je efekt nafouknutého výstřihu dokonalý, ve společnosti zazáříte.

Upravte jídelníček

Zařaďte do stravy potraviny bohaté na estrogen, respektive fytoestrogen. To je rostlinná látka s podobným složením jako ženský pohlavní hormon, který podporuje růst ňader. Místo brambůrků si do misky nasypejte semínka – lněná, slunečnicová nebo sezamová. Dobrou službu vám prokážou také luštěniny, sója a vajíčka. Ze zeleniny pak zařaďte mrkev, ředkev a okurky a nevynechávejte ani švestky, jablka a grapefruit.

Pozvedněte vnady izolepou

Kroutíte hlavou a říkáte si, že jsme se úplně zbláznili? Tak pozor, speciální fixační pásky určené přímo na pozvednutí ňader skutečně existují. Jak můžou opticky zvětšit prsa? Jednoduše si ustřihnete tolik pásky, kolik potřebujete a oblepíte s ní střední část ňader – elastická páska tedy povede přes bradavku. A prsa vám zjednodušeně řečeno „přepůlí“, nadzvedne a v tomto tvaru je udrží klidně celý večer. Pásky jsou hypoalergenní, voděodolné a nosit je můžete i k topům s výstřihem na zádech.

Otěhotněte

Přiznávám, že tahle rada je možná trochu bizarní, protože je jasné, že jen kvůli většímu poprsí se do víru mateřství vrhat nebudete. Přidávám ji sem ale z důvodu, abych vás ujistila, že pokud toužíte po plnějším poprsí, těhotenství vám ho zaručí na sto procent. Větší objem ve výstřihu zaznamenáte už v prvním trimestru, a není výjimkou, když má těhotná žena z „jedniček“ rovnou „trojky“.

Zvětšit prsa dokážou výplně

Kyselina hyaluronová se běžně používá k výplním rtů, ale slouží i k jiným účelům. Injekčně vpravená přímo do ňader je zvládne nadmout o jedno číslo. Má to ale háček. Cena injekcí je přibližně stejná jako cena augmentace (zvětšení poprsí pomocí silikonových implantátů), ale efekt je pouze dočasný. Asi za dva roky (nejdéle pak za pět let) let budete muset ošetření podstoupit a hlavně zaplatit znovu.

Narovnejte se

Možná vám to připadá jako banalita, ale správný postoj dokáže s vašimi proporcemi udělat divy! Pokud chodíte shrbená a s věčně zakulacenými rameny, nedivte se, že váš hrudník působí propadle. Když si ale dáte na držení těla pozor a budete chodit napřímená jako pravítko, s hrudí hrdě vypnutou, vyniknou i vaše ňadra, která budou působit větším dojmem. Je to jednoduché, zadarmo a efektivní! A ještě tím můžete předejít skolióze a problémům s bolestí zad.

Noste světlou barvu

Osvědčeným trikem, které znaly už naše maminky, je volba toho správného oblečení. Jak velí módní diktát: to, co chceme potlačit, schováme do tmavé barvy. To, co chceme vyzdvihnout, oblékneme do světlé. Aby vaše prsa nepůsobila ještě subtilnějším dojmem, nenoste na horní polovině těla černou ani jiné tmavé barvy. Naopak vsaďte na bílou, krémovou, béžovou, světle modrou, pudrově růžovou. A přidejte řasení, nabírání, volánky, kanýry a také větší potisky, třeba květin.

Zdroje:

Autorský článek

https://nova-prsa.cz/jak-zvetsit-prsa/