Petr Vašák

Petr Vašák
Petr poskytuje komplexní systém pro osobní a duševní růst a léčbu v čisté a jasné formě. Kombinuje celostní hlubinné psychoterapie, Světelné energetické léčení a očišťování a aplikace rozšířených stavů vědomí na růst a vývoj člověka. Zabývá se možnostmi a potenciálem duchovního vývoje v mnoha směrech jako jsou muzikoterapie a léčení hudbou, práce s dechem, šamanismus, Tantra a meditační praxe.

DECHOVÉ TECHNIKY

Objevte sílu vašeho dechu a rozšiřte si pomocí něj stavy vědomí. Jde o techniky optimalizující Vaší mysl, tělo a duši, díky které objevíte sílu, kouzlo a obrovský potenciál vašeho dechu. Dech probouzí a odkrývá Váš plný lidský potenciál a manifestují lásku, harmonii, štěstí a hojnost. Je cestou k opětovnému spojení se svou Duší, svým skutečným já a Vaší vnitřní inteligencí a srdcem. Navrací nás do přirozeného stavu Bytí - vděčnosti a jednoty. Techniky jsou výborná a vhodná pro kohokoliv a každému dá to, na co je právě připraven. Jde o hlubokou relaxaci, ale zároveň lze jít hlouběji do sebe, za hranice svojí mysli, osvobodit se a probudit. Správné dýchání léčí celé tělo a silně podporuje fyzickou i psychickou sebeléčbu.

Loading
ZAVŘÍT REKLAMU
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.