Oblíbená herečka se Kondici svěřila, že má slabost pro sladkosti, nicméně na její štíhlé postavě se konzumace cukru nijak neprojevuje. I když nemá kvůli pracovnímu vytížení čas na pravidelný sport, pohybu má Veronika víc než dost, a to především toho přirozeného. „Já pořád někde pobíhám a přebíhám, třeba z jednoho divadla do druhého. Taky máme psa Barneyho, kterého venčím. A pořád jsem někde na cestách,“ řekla nám na představení nového muzikálu Anděl Páně v Hudebním divadle Karlín.

Veronika je už 8 let provdaná za režiséra Pavla Kheka, o kterém tvrdí, že je velký sportovec, a občas tak společně posilují. Nejvíc si ale užívají túry v českých horách. Klid, ticho a všude kolem příroda – to je odpočinek podle hereččina gusta. Ráda na túrách přespává v takzvaných tiny housech – malých, ekologických a soběstačných domečcích, umístěných na odlehlých místech v lese. Právě tam dokáže nejlépe dobít baterky. A asi není překvapením, že většinu společných výletů prý režíruje právě její manžel. Mít v nohou desítky ušlých kilometrů dělá pětatřicetiletou herečku šťastnou.

Práce umělců někdy vyžaduje i změnu postavy kvůli roli – tu je třeba pár kilo nabrat, jindy zase shodit. Má s dietami přímou zkušenost i Veronika Khek Kubařová? „Ano, ale ne kvůli práci. Spíš jsem se jídlem snažila vyřešit nějaké zdravotní problémy. Teď jsem třeba momentálně bezlepkářka. Lepek jsem vysadila právě kvůli nějakým věcem, se kterými jsem se potýkala, a zjistila jsem, že mi to opravdu moc pomáhá. Takže lepek mě jíst neuvidíte.“

A co myslíte, umí si herečka doma upéct vlastní bezlepkovou pizzu nebo třeba chleba? Podívejte se na video, kde se dozvíte víc.

Zdroj: VLM

Zdroje:

Autorský článek, Magazín Kondice 04/23