Premium obsah

Sabina Rojková se svěřila, jak to má s nočním přejídáním po představení

Rozhovor: Sabina Rojková hladoví kvůli práce
Hraní se věnuje už od dětství. Řadu let působila v seriálu Ulice, od šestnácti hraje v pražském Divadle na Vinohradech, kde mimo jiné ztvárnila i Shakespearovu Julii. Aktuálně ji můžete vídat ve druhé sérii seriálu Co ste hasiči, který běží na TV Nova. Jak si sympatická brunetka hlídá postavu?

„Snažím se zdravě jíst a sportuju přirozeně. V zimě lyžuju a v létě plavu, jezdím na kole a na bruslích. Když mám ale nějaké stresující období, tak hubnu tak nějak sama od sebe,“ svěřila se mladá herečka a přiznala, že ve své práci stres pociťuje celkem často. Nepatří ale k lidem, kteří by stres zajídali koblihami nebo hamburgery – ostatně, kvůli své vytíženosti nemá často na jídlo ani čas.

Zdroj: Dvořáček Marian

Rčení „být hladový jako herec“ tak Sabina Rojková stoprocentně naplňuje. Herečka tráví spoustu hodin denně natáčením seriálů (například Ordinace v Růžové zahradě 2), do toho musí zvládat zkoušky v divadle i večerní představení, a tak není divu, že na jídlo občas nemá ani pomyšlení. „Stane se mi kolikrát, že se prostě zapomenu najíst. Což ale není vůbec dobré, já vím,“ řekla reportérce Kondice. Herečka si však předsevzala, že si chce jídlo ohlídat a dbát hlavně na jeho pravidelnost. Prioritou je pro ni zůstat zdravá, po ultra štíhlé figuře prý nijak netouží. „S tou mojí prací je to ale opravdu těžké, někdy až večer zjistím, že jsem za celý den v rychlosti stihla zhltnout jen jedno jídlo.“

Jak to má s nočním přejídáním po představení? To zjistíte ve videu.

Zdroje:

Lucie Šáleová, redaktorka

Sabina Rojková, herečka

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.