Premium obsah

Proč máme po zimě kila navíc?

Proč máme po zimě kila navíc?
V zimním období je venku chladno, počasí je pro nás méně příjemné, dny jsou krátké a my většinu času trávíme doma u televize nebo sledováním online filmů. Naše nálada a chuť cokoli dělat a vymýšlet je často na bodu mrazu a naše energie jako by nebyla. V tomto období není proto divu, že většina z nás nějaké to kilo navíc přibere a na jaře se obvykle nenasoukáme do džínů. Jak se ale vyhnout přibírání a co můžeme udělat pro to, abychom nestoupali na váhu s vyděšením?

Venku je zima, tam nepůjdu

Neexistuje špatné počasí, pouze špatně zvolené oblečení. Slibte si, že je čas přestat s výmluvou a stěžováním si na počasí. Ať už se vydáte ven za sněžení, nebo deště, věřte, že to bude stát za to. Zimní vzduch je osvěžující a čistější než kdykoli jindy. Stezky, pláže a kopce nejsou přelidněné a mohou se stát klidným a uvolňujícím zážitkem, při kterém věnujete čas jen sobě. Když se rozhodnete, že je nejvyšší čas vyrazit z uzavřeného prostoru, napište si alespoň šest věcí, na které se během cesty chcete zaměřit, uvidíte, že vám tento seznam rozhodnutí usnadní.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.