Bývalou vítězku České Miss 2004 jsme vyzpovídali na zahrádce restaurace v Peci pod Sněžkou, kde měla možnost ochutnat nové, letní menu v rámci akce Vavřincovo gastro léto. Populární horské středisko, kde se nachází moderní Aparthotel Svatý Vavřinec, ráda navštěvuje, v zimě ji to ale víc táhne do Špindlerova Mlýna, kde má i vlastní byt a kam často jezdí na lyžovačku. Během léta si postavu udržuje na kole, cvičením i plaváním v bazénu. Díky tomu má figuru jako proutek, a proto si může dovolit i po čtyřicítce pózovat na mole.

Zdroj: VLM

Přehlídku odchodí po pěti letech

„Aktivní modelka už úplně nejsem, ale teď jsem vzala po pěti letech tuto práci a zítra mě čeká přehlídka, kam beru i svou dceru,“ prozradila nám o svém modelkovském comebacku. „Já mám ale hodně ráda jídlo, a protože hodně a ráda mlsám, musím taky dost sportovat,“ práskla na sebe pohledná brunetka s úsměvem. Pokud sledujete její Instagram, můžete si všimnout dokonale vyrýsovaných břišních svalů. A já se na ně prostě musela zeptat (protože jí je tak trochu závidím)!Takže - kolik tvrdé dřiny se skrývá za břichem plochým jako přistávací dráha?

„Přímo na bříško moc často necvičím, dělám sklapovačky tak třikrát do týdne. Ale spíš běhám, jezdím hodně na kole, v zimě dělám výšlapy na skiaplách a brázdím sjezdovky na lyžích, a opravdu ráda a hodně plavu, takže aktivního pohybu mám dost. To bříško se pak dorýsuje samo těmi sklapovačkami.“


Jana pracuje už řadu let ve farmacii a říká se jí také „nejkrásnější česká lékárnice“. Co by poradila ženám po čtyřicítce, aby užívaly pro krásu a zdraví? „Doporučila bych především kvalitní rozpustný kolagen, dobře biologicky vstřebatelný. Pak je skvělá kyselina hyaluronová, vitamín C je dobrý na imunitu a podpoří účinky kolagenu. Zinek nám zase podpoří růst nehtů.“

Jana Doleželová se rozpovídala také o užívání probiotik, které je už roky velkým tématem. Brát nebo nebrát? A pokud ano, pak celoročně? Jestli vás zajímá odpověď, pusťte si naše video.

Zdroj:

  • Eva Fraňková, moderátorka
  • Jana Doleželová, farmaceutka a moderátorka