Premium obsah

Lada Nosková: Jak změnit svoje návyky a konečně zhubnout?

Aby novoroční předsevzetí skutečně fungovala, je třeba být co nejvíce konkrétní a nedávat si nereálné cíle. Vhodnější je postupná změna stravovacích návyků směrem k těm zdravějším, pro které můžete nadchnout celou rodinu. Protože nechceme lépe jíst jen kvůli hubnutí, ale zejména pro zdraví.

Po Novém roce se tradičně roztrhne pytel s reklamami na „zaručené diety“, jídla v pytlíkách, extrémní výživové směry. Lidé často hledají zkratky, jak si hubnutí co nejvíce usnadnit, a hlavně jak se kilogramů zbavit co nejrychleji. Ale to není podle nutriční terapeutky Lady Noskové, zakladatelky konceptu Diet Plan, ta správná a dlouhodobě funkční cesta. Naopak je důležité naučit se zacházet se základními potravinami, umět si jídelníček poskládat vyváženě a pestře a také porozumět etiketám výrobků. Držení striktních diet navíc nahrává pošramocení vztahu k jídlu – a to nejen nám, ale především do budoucna našim dětem. Přejeme vám příjemný poslech!

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.