Hubněte příjemně. Překvapivě to jde

Hubněte příjemně. Překvapivě to jde
Cílem vašeho hubnutí by měla být ve skutečnosti proměna ze živočicha, který se krmí, v bytost, která jí. Lepší než vrhat se do změny po hlavě je postupovat krok za krokem. Změna by měla být příjemná. Jděte na to chytře a nechte se vést následujícími radami. Zhubnete bez bolesti. 

Než začnete cokoli měnit, ještě chvíli setrvejte ve stávajícím režimu a jen se pozorujte. „Zmapujte si zvyky a obyčeje, které kolem jídla máte. Kde jíte, s kým jíte, jak máte jídlo časově rozložené. K tomu patří myšlenky, které vás u jídla pronásledují. Zaměřte se na to, zda si jídlo nevyčítáte nebo u jídla nemáte nějaké zvláštní pocity,“ radí celostní lékařka Michaela Šimková. 
Své pozorování si týden dva zaznamenávejte do poznámkového bloku. Zápisky se vám budou hodit v další fázi, kdy budete svoje staré zvyky měnit za nové. Až své pozorování dokončíte, zamyslete se nad svojí skutečnou motivací k hubnutí i nad tím, co můžete udělat pro to, aby se zvětšila. Teprve pak začněte. 

Nechtějte všechno hned 

Loading
ZAVŘÍT REKLAMU
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.