Premium obsah

Bylinky, které pomáhají při hubnutí

Bylinky, které pomáhají při hubnutí
Základem při redukci hmotnosti je zcela určitě zdravý a vyvážený jídelníček a pravidelný pohyb. Pokud jste se ale právě rozhodli shodit pár kil, co takhle proces hubnutí podpořit bylinnou kúrou? Bylinky jsou hodně využívané k léčbě různých nemocí, ale mohou se stát také příjemným pomocníkem při redukci hmotnosti. Rozhodně za vás žádná bylina ani pilulka mávnutím proutku nesundá pět kilo za měsíc, aniž byste nějak nezměnili svůj životní styl. Mohou ale příznivě podpořit regulaci váhy.

Jak bylinky fungují?

Některé byliny obsahují látky, které mohou pomoci v cestě za štíhlejší postavou. Některé dokážou zrychlit a nastartovat metabolismus, omezit chuť na sladké, další bylinky podpoří odvodnění těla nebo správnou funkci žlučníku. Často stačí opravdu jen vyjít na louku a nasbírat to, co tam právě vyrostlo. Některé bylinky nejspíš sami nenasbíráte a bude potřeba zajít do bylinkářství nebo zdravé výživy. Máme pro vás pět bylin, které vám pomohou v boji s přebytečnými kily.  

Obyčejná kopřiva

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.