Premium obsah

Běháním se hubne, ale posilováním se získá sexy postava

Běháním se hubne, ale posilováním se získá sexy postava
Zdá se, že hon za ideální postavou je velmi náročný, některým může připadat, že sexy postava je téměř nemožným cílem. Není tomu ale tak! Jen je dobré znát několik základních poznatků o hubnutí a tvarování figury, cesta za vysněnou postavou hned bude o něco snadnější. Pojďme se tedy společně podívat na rozdíl mezi kardiem a silovým cvičením, abyste zas byli o něco chytřejší a s vidinou sexy těla šli tou správnou cestou.

Chcete-li zhubnout, je namístě si uvědomit jednu jednoduchou, přesto velmi důležitou poučku. Zázraky se nedějí přes noc, jestliže jste několik let váhu nabírali, nečekejte, že kila půjdou dolů rychlostí blesku během několika málo dnů či týdnů. Pokud chcete jednou provždy zhubnout bez nástupu nechvalně známého jojo efektu, bude to nějakou chvilku trvat. Trpělivost a disciplína růže přináší, jděte na to pomalu. Důležité ale je, abyste si během hubnutí udržovali také svalovou hmotu. S tím vám hravě pomůže silový trénink.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.