Premium obsah

Adéla Gondíková: Padesátka mě nepříjemně překvapila, tělo se mi zakulacuje

Adéla Gondíková: Padesátka mě nepříjemně překvapila, tělo se mi zakulacuje
Divadelní a filmová herečka, televizní moderátorka a muzikálová zpěvačka se od konce září objevuje pravidelně například v nekonečném seriálu Ulice. Adéla Gondíková byla vždycky velmi štíhlá, navíc s její výškou 176 centimetrů se na ní nějaké to kilo ztratilo. S padesátými narozeninami prý ale přišel zlom.

Štíhlou postavu herečka prý od dvaceti let nemusela řešit, kila navíc ji kromě období puberty nikdy netrápila. Figuru si dnes udržuje hlavně díky pracovnímu kolotoči a také při venčení svojí fenky zlatého retrívra. „Dělám s Maybe větší okruhy po lese, to nás moc baví. Vždycky se až stydím, když se mě někdo ptá, jak se udržuju fit, protože já opravdu převážně jenom chodím, i když intenzivně,“ prozradila herečka a manželka Jiřího Langmajera.

Zdroj: Ladislav Ptáček

Do fitka by chodit mohla, ale nechce se jí

Kromě toho, že venčí fenku minimálně dvakrát denně, prý pořád někde lítá. Ať už na zkoušky v divadle, nebo na place během natáčení. „Toho pohybu by ale mohlo být víc, to přiznávám. Kvůli tomu, že nebydlím v Praze, ale mám tam práci, se často pohybuju autem. Závidím lidem, kteří bydlí v Praze a můžou si do práce dojít pěšky,“ prozradila Adéla během rozhovoru pro Kondici. Reportérce Lucii také přiznala, že je vlastně trochu líná a vymlouvá se na všechno možné. Kdyby prý hodně chtěla, čas na to zajít si do posilovny by si našla. Místo fitka alespoň navštěvuje Sokol, a to kvůli sestavě, která je složená z prvků jógy a posilování, pro speciální příležitost – Sokolský slet –, který se bude konat příští rok v červenci. Adélu tak čekají měsíce tréninků a nacvičování choreografie. „Je to taková malá spartakiáda,“ smála se. Cvičení v Sokolu se prý účastní i její dnes už dospělá dcera Nela, a tak si herečka společně strávený čas moc užívá.

Jiří Langmajer: Na skialpech se zalykám radostí
Jiří Langmajer: Na skialpech se zalykám radostí

Nikdy není pozdě začít. Důkazem je i herec Jiří Langmajer a jeho vášeň pro skialpové lyžování. Poprvé to vyzkoušel před třemi lety v době covidu, bylo mu přes padesát. A od té doby vyráží, kdykoliv má jen trochu volno. Na jeden z výletů jsem vyrazila s nimi, do přírodního parku Fanes-Sennes-Prags na severu Itálie.

Po padesátce jdou kila nahoru

Adéla Gondíková na podzim oslavila kulaté výročí – padesátku – a tohle číslo jí prý tak trochu vyrazilo dech. Doslova ze dne na den poznala, jak její tělo stárne a metabolismus se zpomaluje, proto si nasadila lehčí dietu. „Sice se do zrcadla na sebe moc často nedívám, ale najednou jsem opravdu měla pocit, že všechno hezké tak nějak mizí, že to jde strašně rychle pryč a partie se zakulacují. Je to zvláštní pocit,“ řekla herečka, která se prý na podzim vždy cítí víc nateklá, za což mohou údajně hlavně letní večery zakončené sklenkou piva. Jaký dietní režim herečka zvolila a jak je spokojená s výsledky? To se dozvíte, když si poslechnete video až do konce.

Zdroj:

Autorský článek

Adéla Gondíková, umělkyně

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.