Premium obsah

6 tipů, jak si dlouhodobě udržet svou váhu i po hubnutí

6 tipů, jak si dlouhodobě udržet svou váhu i po hubnutí
Pokud se rozhodneme zdravěji jíst nebo zhubnout, většinou se snažíme, aby šlo o dlouhodobý a především udržitelný styl života. Často je bohužel hubnutí dost náročné a je to dlouhá cesta, při které narazíme na různé překážky a situace, které nám cestu značně stěžují. Naštěstí existují tipy a strategie, které jednoznačně mohou ulehčit a zvýšit šance na úspěšné udržení zdravé hmotnosti a zdravého životního stylu.

Diety pro změnu životního stylu

Diety z velké části nefungují, a mohou být dokonce škodlivé při dlouhodobém hubnutí. Pokud chcete dosáhnout udržitelného hubnutí, které vás nebude stresovat, zaměřte se v první řadě na zdravější alternativy potravin a jednoduché změny životního stylu. Diety často představují černobílý přístup „všechno, nebo nic“. Nicméně změny životního stylu jsou daleko širší, můžete si je přizpůsobit všem svým potřebám, situacím a cílům. Dlouhodobé změny ve vaší cestě zaměřte na větší konzumaci zeleniny při každém jídle. Zkuste se naučit, aby váš talíř obsahoval co nejméně průmyslově zpracovaných potravin a aby jednotlivé potraviny byly bohaté na živiny.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.