Premium obsah

6 kroků, jak zhubnout bez počítání kalorií

6 kroků, jak zhubnout bez počítání kalorií
Je známo, že počítání kalorií je jednou z nejjednodušších a velmi efektivních cest, jak být v kalorickém deficitu a nastartovat tak svou cestu k hubnutí. Kalorický deficit však není jedinou správnou metodou, jak trvale zhubnout a následně si udržet svou novou váhu. Naopak ve většině případů se z něj stává demotivující strašák, který vás pohltí a zcela vyřadí ze společenského života. Často se lidé nechají tímto způsobem pohltit natolik, že sklouznou do propasti, kdy si nedají jedinou potravinu, aniž by ji nezapočítali do svých tabulek. Tak se bohužel ocitají v začarovaném kruhu, stávají se otroky kalorií a je pro ně nepředstavitelné sníst něco, u čeho nemají přehled o obsahu.

Naštěstí existují i další způsoby, jak můžete jednoduše hubnout i bez jakéhokoli počítání a špatného pocitu, že se vaše oblíbené jídlo nevejde do jedné z mobilních kalorických tabulek. A jaké způsoby to jsou?

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.