Premium obsah

5 tipů, jak úspěšně zhubnout

5 tipů, jak úspěšně zhubnout
Nový rok je tady a většina z nás často myslí na to, že bychom s novým začátkem mohli začít psát novou kapitolu nebo zcela obnovili své někdejší zdravé návyky, které jsme minulý rok či několik posledních měsíců úplně ignorovali. Zatímco nejúspěšnější cesta a změna k něčemu novému začíná v mysli a pokračuje aktem, tak pouhé vyslovení nahlas našich novoročních předsevzetí nemusí úplně zajistit úspěch v tom, pro co jsme se rozhodli. V tomto článku vám proto přinášíme pět klíčových věcí, které souvisí s novoročními předsevzetími a kterých byste se měli držet, pokud se rozhodnete natrvalo zhubnout.

1. Změny a výsledky potřebují zcela jiné myšlení

Často hledáme změnu, když se dostaneme na samý konec a už nevíme kudy kam. Když se objeví problémy, začneme hledat způsoby, jak být šťastnější, jak se lépe cítit a jak změnit určité věci, které se nám nelíbí. Tato touha ve většině případů pramení z našeho strachu uvnitř nás a z frustrace. Posuzujeme naše minulé pokusy, které byly mylné, při nichž jsme selhali a jejichž neúspěch může ve skutečnosti sabotovat náš úspěch. V tomto případě je tedy nutné uvolnit se, odpustit si vše, co se nám nepovedlo, a najít impuls, který nás nakopne ke změně.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.