Premium obsah

5 tipů, jak se vyhnout vyhoření při hubnutí

5 tipů, jak se vyhnout vyhoření při hubnutí
Většina z nás se do cvičení pouští namotivována a s těmi nejlepšími úmysly. Na začátku jsme si vytvořili jasnou cestu, kdy jsme do svého života zařadili více pohybu a veškerých fyzických aktivit, které nás doposud bavily.

Bohužel žádná cesta za krásným tělem a shozenými kily není jednoduchá, a i když se svého plánu držíte zuby nehty, můžete se po čase cítit vyhořele a dostat se do bodu, kdy vše budete chtít vzdát, zahodit, skončit s celým svým novým zdravým životním stylem. Tento stav není nic výjimečného, protože mnoho lidí během dlouhé cesty začíná ztrácet motivaci a zároveň sílu. Každý, kdo cvičil, ať už z důvodu hubnutí, fyzické kondice, nebo budování svalů, se setkal s negativní zkušeností, která ho z této cesty vychýlila. Často tyto negativní zkušenosti zasáhnou i naše odhodlání a mohou nás přimět k tomu, abychom si položili otázku, zda je cvičení pro nás prospěšné a zda stojí za vynaložený čas a veškeré úsilí, které do něj vkládáme.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.