BERAN                                               21. 3.–20. 4.    

Už červencový prodloužený víkend můžete využít pro vylepšení vašeho vztahu. Pomůže vám v tom Merkur, který mezi 2. a 26. červencem prochází Lvem. Konečně si uvědomíte, že nastal čas, kdy musíte odložit veškerou skromnost a přitáhnout pozornost svého okolí k tomu, co umíte a v čem jste opravdu dobří. Záhy pochopíte, že jde o spolehlivý způsob, jímž zaujmete svého partnera. Pochopí, že na člověku, který budí takový zájem, musí přece něco být!                            

BÝK                                                    21. 4.–21. 5.

Do 20. července, kdy vaším znamením prochází Mars, který harmonuje s Venuší a se Sluncem, jste v dlouho nevídané pohodě. Místo toho, abyste podle svého zvyku bojovali a usilovali o něco, co stejně nemůžete získat, si spíše vychutnáváte možnosti, které vám hvězdy servírují doslova na stříbrném tácu. Bylo by moc dobré, kdybyste využili energii Slunce, které je do 22. července v Raku, kde klade velký důraz na rodinu, a věnovali se bližším i vzdálenějším příbuzným. Setkání s nimi budou příjemnější, než si umíte představit.

BLÍŽENCI                                          22. 5.–21. 6.

K Jupiteru, na jehož vliv a štědrost si pomalu začínáte zvykat, se přidává 20. července Mars. Ten vám pak dodává sebevědomí, bez jehož pomoci své myšlenky neprosadíte a plány neuskutečníte. Když k tomu navíc připočítáte energii Venuše, která se po první červencové dekádě přesouvá do vašeho sektoru komunikace, rychle pochopíte, že si na zasloužený čas na odpočinek musíte počkat. Šance, které přicházejí, jsou neopakovatelné a vy je musíte využít.

RAK                                                   22. 6.–22. 7.

I když se hádáte opravdu neradi a svou pravdu nikomu nevnucujete, čeká vás období, kdy se tomu nevyhnete. Měli byste si však dávat pozor, abyste se pod vlivem energie Merkura ve svém sektoru financí vlastních nedostali do situace, kdy se rozhádáte s každým, s kým se dáte do řeči. Slibům, které v tomto směru ze strany starších rodinných příslušníků padnou, z preventivních důvodů nevěřte a s jejich splněním nepočítejte. Radovat se můžete až ve chvíli, kdy si sáhnete na realitu.

LEV                                                   23. 7.–22. 8.   

O to, jak probíhá váš osobní život, se zajímá víc lidí, než by se vám líbilo. Vy si pak vybíráte, zda jim nějakou informaci přece jen utrousíte, nebo zda je utřete s tím, že se zajímají o něco, po čem jim nic není. V každém případě počítejte s tím, že nevhodných až vlezlých dotazů bude celý měsíc více než dost. Kdybyste se jim chtěli vyhnout, museli byste se rozhodnout pro dovolenou, na kterou pojedete jako single. Tam byste se navíc mohli seznámit se zajímavým člověkem, který vaše soukromí pozitivně ovlivní.

PANNA                                            23. 8.–22. 9.

Především si uvědomte, že není potřeba, abyste celý prodloužený víkend věnovali práci. Kdybyste se místo toho rozhodli pro společné akce s rodinou, bude to skvělé. Ještě lepší by však byl výpad do zahraničí, kde svátky nemají a kde si na koupalištích i termálech najdete pohodlné místečko. Zároveň vás mohou překvapit děti. Když řeknou, že by se kromě normálních prázdnin rády zúčastnily nějaké výukové akce, měli byste jim to umožnit. Uvědomte si, že rodičů, kteří mají děti, co se chtějí učit, zase tak moc není…                                  

VÁHY                                                 23. 9.–23. 10.

Zásadní vliv na vás vyvíjí novoluní, které se 6. července odehrává ve vašem sektoru profese a kariéry. Pokud se na nějaké společenské akci od přátel dozvíte, že zajímavá firma shání člověka přesně vaší profese a navíc mu kromě platu slibuje i růstovou perspektivu, měli byste si bez váhání zjistit co nejvíce podrobností. Když po svátcích využijete energii Merkura ze svého sektoru přátel a požádáte kamarády, aby vám ušlapali cestičku, bude to rozumné rozhodnutí. Proces získání nového místa si tak zásadně ulehčíte.

ŠTÍR                                          24. 10.–22. 11.

V prvních třech červencových týdnech můžete nasadit tempo pomalé a příjemné. Překonávání rekordů po vás nikdo nechce, a proto se o ně nemusíte snažit. Místo toho přemýšlejte o svých snech a hledejte cestu, jak by se daly uskutečnit. Zejména 22. července, kdy se Slunce dostává do harmonického vztahu s Neptunem, pochopíte, že se vám v tomto směru naskýtá neopakovatelná příležitost. Situace se změnila a vy máte konečně čas, energii a prostředky na to, abyste uskutečnili něco, co dosud patřilo výhradně do snové roviny.

STŘELEC                                  23. 11.–21. 12.

K Jupiteru, který ve vašem partnerském sektoru pobývá od konce května a s jehož energií se učíte pracovat, se v poslední červencové dekádě přidává i Mars. Zkušenosti, které vám tato planetární kombinace servíruje a které musíte zapracovat do svých životních plánů, jsou opravdu zajímavé. Pokud jste dosud byli zvyklí, že se vám partnera podaří přesvědčit o všem, co považujete za nutné, teď se situace mění. Ve sporech získává převahu tak, že vám nezbude, než abyste ho začali respektovat.

KOZOROH                                22. 12.–20. 1.

Zásadní vliv se spoustou příznivé energie na vás bude mít úplněk, který se ve vašem znamení odehrává 21. července. Na váš život a zejména na vaše rodinné vztahy si posvítí tak, že se musíte zastavit a nad situací, ve které jste se spolu se svými blízkými ocitli, se zamyslet. Když pochopíte, že je potřeba, abyste se vzdali snahy o ovlivňování života svých blízkých, opravdu se vám uleví. Stejně tak nesmíte dovolit, aby někdo tlačil na vás a své názory vnucoval vám. O svobodu se připravit nenecháte!

VODNÁŘ                                              21. 1.–20. 2.

Kombinace energie Jupitera v sektoru lásky a romantiky, s níž od 2. do 26. července harmonuje Mars z partnerského sektoru, vám pomáhá při vylepšování partnerských i rodinných vztahů. S dětmi se učíte mluvit tak, abyste neprosazovali za každou cenu své názory, ale abyste respektovali jejich stanoviska. Od 11. července do konce měsíce, kdy bude

Zdroj:
Autorský článek
Autorka je astroložka ve společnosti astrologie JaGa