BERAN                                              

V první dekádě, kdy vaším znamením prochází Mars, se připravte na boj. Naštěstí se neděje nic, co byste nezvládli. Je jen potřeba, abyste svému okolí dali jasně a jednoznačně najevo, že máte vlastní hlavu a nikým se ovlivňovat nenecháte. V poslední červnové dekádě se připravte na ostré diskuse, které se týkají dovolené. Děti usoudí, že se jim s vámi vlastně nikam nechce a že budou spokojenější ve společnosti kamarádů. Není to nevděk, ale logický běh života.         

BÝK                                                  

Kdybyste se hned v prvních třech červnových dnech dozvěděli, že se prodává auto, které by se vám zamlouvalo a které by vám vyhovovalo, za cenu, jež je pro vás přínosná, neváhejte a hned se o ně zajímejte. Když budete platit dostatečně rychle, je možná i sleva! Po 17. červnu, kdy se do vašeho sektoru komunikaci dostane Merkur s Venuší, si najděte čas na vylepšení svého společenského života. Je potřeba, abyste stará přátelství posílili a přidali k nim i nějaké nové a zajímavé vztahy.

BLÍŽENCI                                        

Období, kdy slavíte narozeniny, je pro vás stejně jako každý rok příležitostí k sumarizaci toho, co se vám povedlo, i toho, co by se mohlo trochu vylepšit. V ideálním případě byste si na sebe měli kolem 6. června, kdy se ve vašem znamení odehrává novoluní, udělat čas, v němž budete přemýšlet o tom, co je pro vás důležité, a hledat směr, jímž byste se chtěli dál rozvíjet. Nápady, které budete v tomto směru mít, si to opravdu zaslouží!

Zdroj: Youtube

RAK                                                 

Opět se potvrdí, že nikdy nevíte, co se vám kdy bude hodit a čím se budete muset zabývat. Zejména ve druhé polovině měsíce se můžete dostat do situace, kdy musíte oživit dovednosti a znalosti, které jste naposledy používali někdy na střední škole. K vašemu údivu všechno zvládnete tak brilantně, že tím překvapíte i mladší generaci! Když se 20. června do vašeho znamení přesune Slunce, přijde výzva k aktivitě. Vaši pozornost si vyžádají záležitosti širší rodiny. Všem je jasné, že se bez vaší rady nehnou z místa.

LEV                                                  

Na to, abyste si kupovali zbytečné věci, za něž byste jen utráceli, ale které by vám žádný užitek nepřinesly, nemáte tu správnou povahu. Když se už rozhodnete, že si něco pořídíte, bude to spíše jeden velice kvalitní kousek. Ve druhé polovině měsíce oběhněte obchody s plavkami a plážovou módou. Je docela možné, že tam za velmi sympatickou cenu objevíte něco, co jste na jaře museli právě kvůli ceně odmítnout. Odměny, které na konci měsíce dostanete, neutrácejte, ale přesuňte do rezerv. Na dovolené se budou hodit!

PANNA                                           

Jde o měsíc, který zvládnete jen v případě, že aktivujete svůj smysl pro humor. Čím častěji a upřímněji se dokážete tomu, co se kolem vás děje, zasmát, tím to bude lepší. Jakmile se srovnáte po psychické stránce, je na pořadu vylepšení stránky fyzické.  Začít můžete tím, že si hned na začátku měsíce koupíte permanentku na cvičení. Nejde o to, abyste nabyli svalovou hmotu, ale o to, abyste tělo zpevnili do plavek. Sebevědomí, které tímto spolehlivým způsobem získáte, nebude k zahození!                                

VÁHY                                                

Když se už chcete a potřebujete na něco vymlouvat, musíte to udělat tak inteligentně, aby to na první pohled nebylo patrné. Právě proto by bylo lepší, kdybyste se rozhodli, že budete mluvit pravdu a nic si nevymýšleli. Nebudete si alespoň muset pamatovat, co jste komu řekli. V prvním červnovém týdnu, kdy na vás působí harmonické vazby mezi Merkurem, Venuší a Jupiterem, přemýšlejte, zda si nevsadit. Štěstí je na vaší straně, ale pokud sami neprojevíte alespoň minimální aktivitu, neukáže se.

ŠTÍR                                         

Lidí, které vám dávali za vzor a jichž jste se tak trochu ostýchali, se přestáváte bát a respekt k nim už necítíte vůbec. Když se s nimi srovnáte, zkonstatujete, že s nimi můžete směle soutěžit. Pokud si někdo z nich myslí, že může vyjet po vašem partnerovi, a ohrozit tak vaše základní jistoty, není se čeho bát. Vy sami pak nic dělat nemusíte. Partner se vůči nim vymezí způsobem, jehož průraznost vás velice překvapí. Vy pak můžete přemýšlet, zda ho za jeho chování pochválíte, nebo zda budete předstírat, že jste si ničeho nevšimli…

STŘELEC                                 

Především je potřeba, abyste si zachovali zdravý rozum a nadhled. To, co se vám někdo zejména na přelomu měsíce snaží namluvit, zní sice skvěle, ale s realitou to mnoho společného nemá. Nechejte se klidně okouzlovat, ale než novému objevu rozkryjete svůj majetkový stav včetně přístupových hesel k účtům, měli byste se zamyslet. Jsou věci, které si alespoň prozatím musíte nechat pro sebe. Kolem 14. června se připravte na jednání, na němž musíte hájit jak zájmy své, tak partnerovy. Nakonec získáte všechno, na co máte právo.

KOZOROH                              

Opravdu si myslíte, že musíte fungovat v práci za všechny kolegy a doma za celou rodinu včetně tetičky ze třetího kolena? Pokud si to opravdu myslíte a k tomu hodláte v nastoupeném trendu pokračovat, můžete se těšit na měsíc plný únavy a úkolů, které přes veškerou snahu splnit nedokážete. Kdybyste se však rozhodli, že první polovinu měsíce věnujete zasloužené relaxaci, odpočinku a občas i nějakému výletu, bylo by to daleko lepší. Je potřeba, abyste se nejdříve uvolnili a potom nasbírané síly využili k rychlému posunu kupředu.

VODNÁŘ                                             

Nová láska? Sem s ní! Rychlost, se kterou do vašeho života vstoupí, vás však může opravdu překvapit. Hned 4. června, kdy se Slunce setkává s Jupiterem a kdy Venuše paralelně prochází vaším sektorem lásky a romantiky, je šance, že narazíte na někoho opravdu zajímavého. Potíž vznikne jen v případě, když usoudí, že vás získá nadějnými perspektivami, které vás po jeho boku čekají. To, že byste dali přednost majetku, o nějž se zasloužíte sami, ho ani nenapadne.

RYBY                                                  

Do 17. června, kdy na vás působí Merkur spolu s Venuší z Blíženců, jste ve stavu, kdy kolísáte mezi tím, co vás láká a co je rozumné. Přesto pochopíte, že bude lepší, když budete následovat své sny. Šance na jejich realizaci je značná a jejich přínos do vašeho dalšího života zásadní. Kolem 26. června vás v práci čeká zajímavá nabídka. Dozvíte se, že máte vystřídat kolegu, který odchází. I když se vám do toho moc nechce, vaše ctižádost zvítězí a vy se rozhodnete, že to zkusíte.  

Zdroj:
Autorský článek
Autorka je astroložka ve společnosti astrologie JaGa