VÁHA

Kdybyste se rozhodli, že chcete manželského partnera, v jehož přítomnosti si neodpočinete, který neustále chrlí nějaké nápady a energií překypuje, není Váha nic pro vás. Váha je vzdušné znamení, jejíž projev připomíná jemný větřík, který ochlazuje a mírní vzbouřené vášně. Skoro by se chtělo říct, že Váha je ideálním manželským partnerem pro lidi, kteří prožili životní zklamání a kteří si umí vážit pohody a klidu. Váha nikdy nedopustí, aby došlo k situaci, kdy se rodina bude hádat a metat po sobě nezdvořilými až ostrými slovy. Svým jemným a nenápadným způsobem dohlédne na to, aby spolu lidé mluvili jemně a láskyplně. Stejně tak dohlédne na stav vašeho bydlení. Její vrozený vkus nedovolí, aby byl váš interiér nevkusný nebo přeplácaný. Místo deseti obrázků zakoupených na pouti budete mít doma jeden originál, který bude stát za to. Navíc se bude snažit, abyste se nehádali, a tedy se nemuseli omlouvat. Naprosto stejný respekt bude vyžadovat i pro sebe, ale to už budete jejím životním stylem tak nadšení, že vám to vadit nebude.          

VODNÁŘ

Trpěli jste v minulých vztazích tím, že vás partner hlídal, vnucoval vám své názory bez ohledu na to, co si myslíte vy, a vůbec se k vám choval skoro jako otrokář?  Když si do života pustíte Vodnáře, budete mít v tomto (i jiných) ohledech rázem po starosti. Vodnář vás hlídat nebude – už proto, že ví, že když se nemá na co žárlit, je žárlivost zbytečná, a když se na co žárlit má, je už pozdě. Když půjdete na večeři s přáteli, Vodnář vás na ni rád odveze a ještě se zeptá, zda má pro vás přijet nebo zda si vezmete na zpáteční cestu taxíka. Pokud se v práci zabýváte problémem, který vašemu Vodnáři není zdaleka cizí, moc rád bude to, co musíte řešit, probírat spolu s vámi. Většinou přijde i s nějakou docela rozumnou radou nebo vynikajícím postřehem. O to, co si s kým píšete nebo povídáte na sociálních sítích, se zajímat nebude. Byl by však velice nerad, kdybyste ho v tomto směru hlídali a kontrolovali vy. Když se však budete snažit se svým Vodnářem vyjít a budete se projevovat stejně přátelsky, jako se projevuje on, bude z toho velice dobrý, ale hlavně trvalý vztah, jehož si oba budete vážit a nebudete ho chtít narušit.

LEV

O tom, že má Lev spoustu podivuhodných vlastností, víte svoje. Když jste si ho už pustili do života, a tedy i do postele, máte se opravdu na co těšit! Lev chce v rámci manželství i rodiny fungovat jako hrdý vlastník toho nejlepšího partnera, což jste vy. I kdybyste se k takovému postavení sami moc neměli, dokáže udělat všechno pro to, abyste se tak chovat začali. Lev se postará o to, abyste vždycky vypadali skvěle. Pokud rádi sportujete, bude vám s chutí nosit golfové hole. Pokud malujete, sám vám najde ten nejlepší kurz, jehož návštěvami se budete zdokonalovat. Vedle Lva se však musíte starat o to, abyste vypadali dobře nebo co nejlépe. Záhy si potvrdíte, že se Lev (a v tomto případě bez rozdílu pohlaví) vyloženě baví v situacích, kdy jste ve společnosti, kde si najdete pár obdivovatelů. To, že by Lev dělal žárlivé scény, ho ani nenapadne. Všem naopak dává najevo, že se jim sice můžete líbit a třeba je i vzrušovat, ale domů si vás pyšně povede on sám! U Lva je navíc jedna velká a velice důležitá jistota. Nebude vám nevěrný. Kdyby vám totiž nevěrný byl, musel by přiznat, že si nevybral to nejlepší. A to se jemu přece nemůže stát!