Cvičení, po kterém se dobře usíná

Spousta lidí na bojuje i na podzim či v zimě s nespavostí či častým buzením uprostřed noci. S tím nám mohou pomoci jednoduché jógové pozice, které vrátí naše tělo do rovnováhy, důležité je ovšem i správné dýchání. To je prospěšné pro celkové fungování organismu, zlepšuje kvalitu zdraví, posiluje imunitu a tím zkvalitňuje také spánek.

Zdroj: VLM

Jóga jako nakopávák imunity

Něco na vás leze? Jsou všichni kolem nachlazení? Zkuste s námi tuto lekci jógy zaměřenou na posílení imunity, čehož mimo jiné docílíte vhodnými cviky a správným dýcháním do hrudníku. Lekce je vhodná na podzim a zimu, kdy bývá náš imunitní systém nejvíc ohrožený.

Zdroj: VLM

Do formy na zimu

Máte rádi dynamičtější cvičení? Pak tu pro vás máme silový trénink, který si připravila trenérka Alena Vídeňská. Je zaměřený nejen na spodní partie a připraví vás na zimní sporty, jako jsou lyže, skialpy, běžky nebo snowboard. Ke cvičení budete potřebovat velkou činku nebo olympijskou osu, a další zátěž - například kotouč nebo činku a dále lavičku nebo jinou vyvýšenou plochu.

Zdroj: VLM

Lekce pro doplnění energie

I další lekce, kterou si pro vás připravila Apolena Tůmová, je energetickým nakopávákem, který v dnešní době potřebujeme. Toto dynamické cvičení ve vás probudí svěží energii a zaplaví tělo endorfiny. Apolena vás provede jednotlivými pozicemi a nasměruje vás tak, abyste vše prováděli správně a bezpečně.

Zdroj: VLM

Jóga pro pevné zdraví a dostatek energie

Zacvičte si naší oblíbenou lektorkou Apolenou Tůmovou lekci, která vám na podzim a v zimě dodá velkou dávku energie a upevní vaše zdraví. Jedná se o lekci yingari jógy. Ke cvičení si připravte židli a jógový pásek. Pokud ho doma nemáte, dobře vám poslouží i pásek od županu. Nádech, výdech a pusťte se do toho…

Zdroj: VLM