Vánoce jsou za dveřmi a s nimi i čas obdarovávání. Každá z nás chce svým blízkým udělat něčím radost, avšak výběr toho pravého dárku může být někdy pořádný oříšek. Ale nebojte, Xiaomi má pro vás řešení, které vám usnadní vánoční nákupy a zároveň ušetří váš rozpočet!

Znáte to, chcete něco praktického, co potěší, ale zároveň nebude jen další prach sbírající předmět v domácnosti. Xiaomi proto přichází s vánoční slevovou akcí, která probíhá až do 31. prosince a je jako stvořená pro každou z nás, kdo hledá ideální dárek pod stromeček, a ještě u toho nějakou tu korunku ušetří.

Dárky, kterým nelze říci ne!

Skvělé dárky jsou takové, které člověk využije jak v pracovním, tak v osobním životě. Tak proč nezačít u smartphonů? Vždyť kdo by neocenil pod stromečkem nový telefon?

Mezi výrazně zlevněnými mobily nalezneme oblíbenou řadu Redmi Note 12, z nichž nejlevnější model pořídíte už za 4 499 Kč. A pokud si potrpíte na kvalitní fotky, rozhodně si nenechte ujít slevu na smartphony řady Xiaomi 13T, které disponují trojicí fotoaparátů vyvinutou ve spolupráci s fotografickou společností Leica.

Ideálním společníkem pro práci a zábavu je i tablet Xiaomi Pad 6. Ten se snadno vejde do kabelky i menšího batůžku, takže ho můžete nosit s sebou na jakékoliv pracovní schůzky nebo do školy. Bez problému si na něm také můžete pouštět svá oblíbená videa, filmy či třeba zahrát hry. Xiaomi Pad 6 sice jako takový zlevněný není, ale pořídíte ho od 8 999 Kč a k němu dostanete klávesnici v hodnotě 1 999 Kč zcela zdarma! A to je dárek, který se neodmítá.

Chytré dárky pro všechny!

Pokud se vám přeci jenom zdá, že mobil ani tablet nejsou to pravé ořechové, zlevněná je i spousta dalších chytrých produktů.

Pro milovníky hudby a sportu jsou tu například sluchátka Redmi Buds 4 Lite za 459 Kč s 20hodinovou výdrží baterie, nebo stylové hodinky Redmi Watch 3 za 1 799 Kč, jež nabízí 121 sportovních režimů.

Dostalo se i na chytré pomocníky do domácnosti a horkovzdušnou fritézu Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L, jež umí smažit, péct, rozmrazovat i kvasit, pořídíte se 14% slevou za super cenu 2 399 Kč.

A co takhle robotický vysavač a mop Xiaomi Robot Vacuum S10+ EU za 7 599 Kč, který za vás uklidí a tím ušetří spoustu času? Při jeho nákupu ušetříte celých 1 900 Kč.

Všechny zde zmíněné a mnoho dalších zlevněných produktů naleznete na www.xiaomicesko.cz.