Černé boty má doma asi každý. Tato základní barva je zároveň jednou z nejžádanějších. Ať už na sobě máte hnědé, zelené, žluté, červené, růžové, či oranžové svršky, černá k nim bude vždy pasovat. Je zkrátka dokonalá. Vydáme se tedy po stopách černé a vytipujeme si nejslavnější zástupce černé obuvi. Tak co, které dámské i pánské černé boty máte nejraději?

Tenisky a černá nikdy nestárnou!

Černé tenisky nemusíme dlouze představovat. Tato ikona se totiž neztratí v žádném botníku. Botasky uplatníte jak na sport, tak i na volnočasové aktivity či schůzky. Vytáhněte tedy ze skříně nejen kalhoty, ale také šaty různých materiálů a střihů. Černé boty na platformě volte ke kratším šatům, ideálně k mini šatům či šatům nad kolena. Noha totiž díky platformě naoko zmohutní a v kombinaci s delšími šaty by se vám opticky zkrátily nohy a postava.

Tenisky černé barvy, růžové či fialové pletené šaty a trendy černá kabelka rozhodně nezůstanou bez povšimnutí! Pro romantičtější výzor zkuste obout tyto černé boty na klínku. Klínek vás pozvedne o pár centimetrů výš a k šatům budou takové tenisky vypadat vkusně.

Pánské tenisky černé barvy si sednou s kalhotami i džínami různých barev. V teplých dnech vynosíte i kraťasy. K tomu lehká polokošile a můžete vyrazit za zábavou!

Chladné dny jistí vysoké boty

S nástupem zimy sáhněte po robustnější obuvi. Černé kotníkové boty či vysoké černé kozačky jsou skvělými pomocníky proti všemocné zimě. Dámské zimní boty černé barvy si budou rozumět s červenou či magenta barvou. Oživí jinak tlumené zimní scenérie při vaší procházce městem.

Boty černé barvy určené na zimu svědčí také mužům. A svědčí také olivově zelené. Oblečte v této barvě kalhoty nebo svetr či kabát a v práci se budete cítit i vypadat skvěle. Na sport jsou také praktické černé sportovní boty, které nejsou příliš náročné na údržbu, a tak získáte praktického pomocníka na procházky zimním městem či přírodou.

A co černé boty? Mají u vás uplatnění? V sortimentu na Rieker-eshop.cz mají totiž také své nezastupitelné místo. Můžete si tak tuto nejen nejtmavší, ale také klasickou bílou obuví vyšperkovat botník i outfit!