Family Apartments by ASTORIA Hotel & Medical Spa

Pak musíte navštívit nové Family Apartments by ASTORIA Hotel and Medical Spa v Karlových Varech, jen pár kroků od Mlýnské kolonády! O výzdobu se postaral známý streetartový umělec ChemiS. Hravý design devíti pětilůžkových apartmánů se snoubí s praktičností a dostatkem úložného prostoru. Ve všech najdete plně vybavenou kuchyňku a dvě ložnice, které nabízí dostatek soukromí i oblíbené patrové postele pro děti. V budově je k dispozici také kolárna, místnost s pračkou nebo společná letní terasa. Děti se mohou vyřádit na prolézačkách a trampolíně v herně.

Video prohlídku krásných pokojů, v kterých můžete být ubytovaní najdete ZDE.

V hlavní budově hotelu ASTORIA Hotel & Medical Spa se servírují snídaně, obědy i večeře (ukázku stravování najdete ZDE), rodiče si mohou užít procedury, společně s dětmi relaxovat v bazénu a wellness nebo si zajít do čajovny, kde je denně k dispozici několik druhů čaje nebo sušenky.

Zdroj: Youtube

Soutěž

Vyhrajte rodinný pobyt na 2 noci ve zbrusu nových Family Apartments by ASTORIA Hotel & Medical Spa, pár kroků od Mlýnské kolonády v Karlových Varech! Těšit se můžete na prostorný pětilůžkový apartmán s výzdobou od známého umělce ChemiSe, skvělé snídaně formou bufetu nebo relaxaci v bazénu a wellness v hlavní budouvě hotelu. Děti jistě ocení hernu s prolézačkami a trampolínou, rodiče thajské masáže TAWAN nebo procedury v beauty studiu Carl´s.

Pravidla soutěže

  1. Vyplňte anketu níže.
  2. Napište, co byste si v ASTORIA Hotel & Medical Spa nejvíc užili, KLIKNĚTE ZDE a odpovězte.

Kde nejraději trávíte letní dovolenou?

U moře, ideálně mimo Českou republiku 50
V horách, klidně v ČR. Hlavně, že si odpočinu 108

 Finální slosování výherce proběhne na naší facebookové stránce Kondice.cz!