Dozvíte se, jak správně a s respektem k vlastnímu tělu začít a také jak neztratit motivaci a vytrvat. Poradíme s výběrem těch správných běžeckých bot, trenéra i chytrých hodinek a přidáme i návod na to, jak po tréninku protáhnout nohy nebo jak to zařídit, abyste se prostřednictvím běhu zbavili nadbytečných kil. Otestovali jsme také spoustu běžecké obuvi a dali dohromady playlist, díky kterému se vám poběží jedna radost. Teď už jen nazout tenisky a vyběhnout!

Že to na běh nevidíte? Pak určitě nalistujte dvojrozhovor s bývalou olympioničkou Kateřinou Neumannovou a její dcerou Lucií nejen o tom, jak funguje jejich sportovní domácnost. Anebo si přečtěte, jak svému dítěti vybrat to správné okolo. Ona je to totiž věda a kousek poděděný po sousedovic dětech může ve výsledku napáchat spoustu škod. Nebojte se do dětského kola investovat, až doslouží, dá se většinou velmi dobře prodat (pokud náhodou nebude sedět mladšímu sourozenci).

A to pořád ještě není vše! Nejznámější český trenér paměti Jabub Pok se s námi podělil o tipy, jak až do vysokého věku udržet ve formě paměť, a oblíbená sexkoučka Zuzana Kacvinské prozradila, co se dá dělat s chybějící chutí na sex. Zjistili jsme také, jaké trendy aktuálně vládnou v estetické medicíně, i jak konečně získat zdravé a zářivé vlasy. A nechybí samozřejmě ani cestovatelské tipy. Tentokrát vás vezmeme do Švýcarska, kde o dobrodružství nikdy není nouze.

Nejdřív ze všeho ale vyrazte do trafiky. Květnová Kondice vychází 23. dubna.