Smartphone jako ideální dárek

Ať už jste fanoušek série Redmi Note nebo preferujete dynamickou herní značku POCO, tak mezi zlevněnými mobily si rozhodně vyberete.

Výrazné slevy se vztahují na velmi oblíbenou řadu mobilních telefonů Redmi Note 12, a například takový Redmi Note 12 Pro+ 5G, s výkonným systémem tří fotoaparátů, je nyní dostupný za zvýhodněnou cenu 9 499 Kč ve verzi s 8 GB RAM a 256GB úložištěm. Původní cena modelu je přitom 11 999 Kč.

Velkým lákadlem akce je také sleva až 2 000 Kč na celou řadu POCO F5.

Xiaomi Pad 6 a klávesnice zdarma

Hlavní hvězdou této akce je bezesporu tablet Xiaomi Pad 6. Ideální parťák pro práci i zábavu, s 11“ WQHD+ displejem, který se postará o jasný a ostrý obraz. Výkonná platforma Snapdragon® 870 zajišťuje vysoký výkon po celý den. Umožňuje okamžité reagování na nejrůznější požadavky na pracovišti nebo třeba ve škole. Tablet Xiaomi Pad 6 ve verzi s 6 GB RAM a 128GB úložištěm je k dispozici ve dvou variantách za 8 999 Kč. Model s 256GB diskem vyjde jen na 9 990 Kč.

K nákupu jakéhokoliv tabletu Xiaomi Pad 6 dostanete klávesnici Xiaomi Pad 6 Keyboard v hodnotě 1 999 Kč zcela zdarma!

Chytré dárky pro každého

Skvělými adepty na dárky, které vykouzlí úsměv na tváři nejenom technologickým nadšencům, jsou chytré produkty od Xiaomi.

Stylové a praktické hodinky Redmi Watch 3 nabízí 121 sportovních režimů, měření saturace krve kyslíkem a celodenní sledování srdeční frekvence. Nyní jsou k dispozici za super cenu 1 799 Kč.

Horkovzdušná fritéza Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L se bude zaručeně vyjímat v každé kuchyni. Umí totiž víc, než jen vysokoteplotní smažení vzduchem. Dokáže také kvasit, rozmrazovat a péct ovoce, zeleninu či maso. U vás doma může být za akční cenu 2 399 Kč.

Více volného času vám nebo vašim blízkým pak zajistí robotický úklidový pomocník Xiaomi Robot Vacuum S10+ EU, který disponuje výkonným sacím ventilátorem s tlakem 4 000 Pa, dvěma mopovacími podložkami pro tlakové vytírání a mimořádně citlivým systémem určování polohy pro vyhýbání se překážkám. Oproti původní ceně 9 499 Kč je zlevněn o 20 %. Pořídíte ho tak za 7 599 Kč.

Všechny zlevněné produkty naleznete u vybraných obchodních partnerů, na ww.xiaomicesko.cz, a ve všech Xiaomi prodejnách. Veselé Vánoce s Xiaomi probíhají až do 31. prosince 2023 nebo do vyprodání zásob.